Sorry, this entry is only available in Lithuanian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

 

WEB SPRENDIMAI DOKUMENTŲ IR PROCESŲ VALDYMUI

Sekasoft užduotys

Aukštesnis darbo našumas ir rezultatyvumas

Dokumentų ir kitos informacijos valdymas padės greičiau rasti ir dalintis informacija, pagerins vidinę komunikaciją, užtikrins dokumentų kūrimą pagal šablonus. Informaciją taip pat pasieksite iš mobilių prietaisų.

Dokumentų rengimas 2

Greitesni ir kontroliuojami veiklos procesai

Automatizuoti veiklos procesai atitiks organizacijos tvarkas, taps greitesni ir visiškai kontroliuojami, pasimatys visi strigimai ir „butelio kakliukai“. Sprendimus priimsite laiku ir remiantis objektyvia informacija.

Paieška

Užtikrinamas veiklos valdymas ir kontrolė

xAIS pagalba vadovai žinos jų darbuotojams paskirtas, vykdomas ir įvykdytas užduotis, galės lengvai ir objektyviai įvertinti, kaip padaliniai ir kiekvienas darbuotojas prisideda prie bendrų organizacijos tikslų.

SĖKMĖS istorija


„Vidinis „KG Group“ intranetas – tai visų pirma darbuotojų darbinė aplinka, užtikrinanti visus informacijos srautus. Ji yra personalizuota kiekvienam konkrečiam darbuotojui.
Darbuotojui ne tik patogu dirbti su kasdienėmis užduotimis, bet reikalui esant rasti reikalingą informaciją. Jam nereikia atsidaryti įvairių kitų modulių langų ar sistemų – viskas pateikiame vienoje erdvėje.“
– teigia Ieva Šilinskaitė, „KG Group“ Organizacijos vystymo tarnybos vadovė

technologijos

Portalas

xAIS Portale pasiekite visą informaciją asmeniniu kampu, taip pat pagal Klientą, pagal darbuotoją ir pan. Portale vieno mygtuko paspaudimu inicijuokite procesus, paskirkite užduotis, ieškokite informacijos iškart visoje sistemoje.

dokumento valdymas

Dokumentų valdymas

Pasieksite visus Jums reikalingus dokumentus keliais mygtuko paspaudimais nepakilę iš savo darbo vietos ar telefono ekrane. Rasite informaciją reikalingu kampu, pvz. visa Kliento informacija arba visa Darbuotojo informacija.

Užduočių vykdymas

Užduočių valdymas

Pagerinkite darbų rezultatyvumą visoms užduotims suteikdami aiškius terminus ir atsakomybes. Vienoje vietoje registruokite paskirtas užduotis, sekite užduočių būsenas, kontroliuokite terminus. Optimizuokite darbus naudodami pasikartojančias ir šablonines užduotis, skaidydami užduotis į smulkesnes.

paslaugos

Kontaktų valdymas

Nepasimesite tarp esamų ir potencialių Klientų, Partnerių ir Tiekėjų, neprarasite kontaktų darbuotojams keičiantis. Naudosite centralizuotą kontaktų bazę, kur rasite su kontaktais susijusias sutartis, raštus, paskirtas užduotis ar bendradarbiavimo istoriją.

sutarčių valdymas

Sutarčių valdymas

Sutartys bus rengiamos organizacijos nustatytose formose, nepasimetant tarp krūvos versijų ir redagavimų. Sutarčių derinimas vyksta pagal nustatytą procedūrą. Sistema padės už sutartis atsakingiems darbuotojams nepradelsti sutarties galiojimo terminų, apmokėjimo sąlygų.

argumentai

Procesų valdymas

Optimaliai valdykite personalo, projektų, sutarčių, pirkimų ir kitus procesus. Procedūrų derinimas, tvirtinimas, registravimas ir paskirstymas bus vykdomas pagal vadybos standarto reikalavimus.

komunikacija

Nutarimų valdymas

Efektyviai valdykite ir vykdykite vadovybės nutarimus. Supažindinkite atsakingus asmenis su jiems skirtomis užduotimis ir kontroliuokite sėkmingą jų vykdymą, registruokite protokolus, vertinkite ir tvirtinkite rezultatus.

laiškas

Korespondencijos valdymas

Neprarasite Klientų ir Partnerių dėl netinkamo komunikacijos valdymo. Lengvai ir greitai gautą ir siunčiamą korespondenciją priskirkite atsakingiems asmenims, deleguokite jiems susijusias užduotis.

Tikslų įvykdymas

Tvarkų ir formų valdymas

Operatyviai supažindinkite darbuotojus su naujais jiems aktualiais dokumentais ar naujomis jų versijomis. Momentaliai matykite ar dokumentai buvo perskaityti. Patogiai ir vienoje vietoje laikykite procedūrų, instrukcijų, reglamentų, formų ir kitų organizacinių dokumentų registrą

   Susidomėjote WEB sprendimų galimybėmis? Mielai suteiksime daugiau informacijos:

UAB “Sekasoft”

S. Daukanto g. 23, 44249 Kaunas

tel.: +370 37 321341

faks.: +370 37 407340

el. paštas: info@sekasoft.com

Parašykite mums: