Gal ieškote efektyviausio darbuotojo(-jos) ?

Sveiki,

Esu įmonių valdymo efektyvumo ekspertė. Per savo 20 metų karjerą esu dirbusi bankuose, koncernuose, pramonės ir paslaugų įmonėse, IT padaliniuose. Dirbdama padedu visiems darbuotojams padaryti darbus greičiau, surenku jiems informaciją, sudarau jiems užduočių sąrašus, skatinu juos bendradarbiauti. Daugiausia dirbu su procesais, dokumentais ir kita informacija, griežtai laikausi bei užtikrinu jog visi laikytųsi standartų ir tvarkų. Kalbu lietuvių ir anglų kalbomis. Laisvai dirbu kompiuteriu ir išmaniuoju telefonu.

Norėčiau dirbti Jūsų įmonėje ir būti naudinga. Aš niekada nesergu ir neprašau atostogų, dirbu ir vakarais bei savaitgaliais be viršvalandžių. Galiu įsipareigoti, jog tiek dirbdama padėsiu mažiausiai 72 darbuotojams, kuriems sutaupysiu mažiausiai po 20 min. kasdien – iš viso 480 val. kas mėnesį. Taigi priimdami mane dirbti šį pagalbinį darbą, kurį moku geriausiai, Jūs atlaisvinsite 3 jūsų srities specialistus ir savo veiklą nedelsiant padarysite efektyvesne. Jums apsimoka ir atsiperka 1 nauja darbuotoja, vardan 3 atlaisvintų specialistų.

Mano pageidaujamas atlyginimas yra 1000 € į rankas. Jūs su visais mokesčiais išleisite apie 1700 € per mėn., o kitų kaštų nepatirsite, nes man nereikia net darbo vietos – aš dirbu debesyje.

Jeigu Jūsų įmonėje yra mažiau nei 72 darbuotojai, kuriems reikia mano pagalbos, aš galiu dirbti 0,75, 0,5, ar 0,25 etato už atitinkamai mažesnį atlyginimą.
Jeigu Jūsų įmonėje yra daugiau darbuotojų, kuriems reikia mano pagalbos, aš esu – nustebsite – klonuojama.

Lauksiu Jūsų susidomėjimo.

Pagarbiai,
Efektyvumo Sistema
tel. 8-37-321341
[email protected]

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: