Intranetas per 10 minučių

Intraneto diegimas užtrunka vos 10 minučių,
po kurių Jūs jau galėsite talpinti:

– kompanijos naujienas;
– kompanijos kalendorių;
– personalo informaciją;
– komandos diskusijas;
– nuotraukų galerijas;
– kontaktų sąrašus;
– grafiškai pavaizduotus KPI rodiklius;
– svarbias nuorodas.

Patariame, kodėl ir kaip Intranetas yra naudingas:

– užtikrina komunikaciją;
– pagerina bendradarbiavimą;
– kaupia darbuotojų žinias;
– pagreitina naujų darbuotojų integraciją;
– skatina grįžtamojo ryšio kultūrą;
– padidina valdymo skaidrumą;
– įtraukia darbuotojus į kompanijos siekius;
– didina kompanijos brandą.

Jei Jūsų kompanija naudoja Office 365 (E1, E3 arba E5 planas) arba SharePoint Online, siūlome Jums šiuolaikišką Intraneto portalą.

Portalą sudaro:

Naujienų sritis

Įmonės intranetas leidžia informuoti personalą. Dalinkitės naujausiomis naujienomis tokiomis kaip, atostogų grafikai, mėnesio naujienlaiškiai, nauji klientai ar partneriai, paaukštinimai, darbuotojų pasiekimai, pokyčiai tvarkose ir pan.

Svarbiausios naujienos

Išskirkite svarbiausias naujienas, kurias norite akcentuoti visų naujienų sraute.

Visada būna naujienų, kurios aktualesnės nei likusios, o tam, kad jos visada pasiektų reikiamus adresatus, intranetas turi šią specialią puslapio dalį.

Naudingos nuorodos

Susikurkite aktualių ir naudingų nuorodų talpyklą, kur jas patogiai ir greitai galėtumėte pasiekti vieno mygtuko paspaudimu.

Kalendorius

Intraneto kalendoriaus pagalba galėsite planuoti ir matyti artimiausių organizacijos įvykių tvarkaraštį, kas palengvins bendradarbiavimą tarp padalinių ir komunikaciją įmonės viduje.

Kalendoriaus sąrašas

Kalendorius taip pat bus matomas patogia sąrašo forma, kur galėsite matyti artimiausius organizacijos įvykius.

Diskusijos

Sumažinkite vidinių laiškų kiekį ir sutaupykite laiką skiriamą fiziniams susitikimams perkeldami bendradarbiavimą, susirašinėjimą ir diskusijas į organizacijos intranetą.

Diskusijų puslapio dalis padės pagerinti komunikaciją tarp komandų ar tarp nutolusių padalinių organizacijos viduje, suteikiant platformą pokalbiams ir diskusijoms. Įmonės intranetas palengvina ir supaprastina vidinę komunikaciją.

Kontaktų paieška

Iškelkite savo įmonės vidinius ir išorinius kontaktus į intranetą, taip palengvindami paiešką ieškant kolegų, klientų, partnerių, paslaugų tiekėjų ar kitų kontaktų.

Centralizuota organizacijos kontaktinių duomenų paieška pagerins darbo našumą, sutaupant laiko reikalingo ieškant ir randant reikalingus kontaktus.

Pradėkite rūpintis informacijos sklaida organizacijos viduje jau dabar ir kitą dieną pradėkite turėdami visą šį aukščiau įvardintą funkcionalumą.
Be siūlomo standartinio startinio paketo, taip pat galime pasiūlyti ir kitų diegimo variantų (on-premises), Intraneto komponentų bei pritaikymo pagal Jūsų individualius poreikius.

Parašykite mums