„Sekasoft“ įsigijo „Profectus Novus“ ir tampa lyderiaujančia SharePoint tiekėja

30 metų veiklos jubiliejų minintis programinės įrangos gamintojas UAB „Sekasoft“ įsigijo UAB „Profectus Novus“, kuri specializuojasi dokumentų ir procesų valdymo sprendimų, veikiančių SharePoint pagrindu, diegime. Šis sandoris leis konsoliduoti abiejų kompanijų SharePoint komandas, kurios kartu sieks auginti ir stiprinti produkto liniją bei atverti naujas galimybes eksportui.

Abi kompanijos iki šiol buvo stiprios SharePoint sprendimų rinkoje Lietuvoje, o nuo šiol kartu investuos į sprendimus Microsoft 365 platformoje. Tiek „Sekasoft“, tiek „Profectus Novus“ diegia dokumentų ir procesų valdymo sistemas, intranetus bei kitus įvairaus skaitmeninio turinio valdymui skirtus sprendimus. Sprendimais naudojasi tokios organizacijos kaip „Žemaitijos pienas“, „Citadele“ bankas, „Eurovaistinė“, „Vakarų medienos grupė“, „BTA Baltic Insurance Company“, „Grigeo“, „Eoltas“, „Light Conversion“, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas ir kitos.

Sujungus komandas, klientų skaitmenizavimo poreikiai SharePoint ir Microsoft 365 aplinkoje bus įgyvendinami ne tik didesniu pajėgumu, bet ir geriau išnaudojant konsoliduotas kompetencijas. Dabar UAB „Sekasoft“ gali pasiūlyti platesnį paslaugų ir sprendimų asortimentą, atitinkantį skirtingų klientų poreikius.

Daugiametė „Sekasoft“ patirtis organizacijų valdyme ir skaitmenizacijoje šiuo metu dviguba jėga realizuojama Microsoft 365 pagrindu veikiančioje dokumentų ir procesų valdymo sistemoje „Prodo“. Daugelio organizacijų aukštus saugumo ir vieningos IT ekosistemos reikalavimus atitinkanti „Prodo“ veikia naudotojams įprastoje aplinkoje, kartu su OutlookTeams, OneDrivePower BI ir kitais įrankiais. Dėl intuityvios aplinkos, sprendimas sklandžiai įsisavinamas darbuotojų tarpe. „Prodo” savitarnos mobili aplikacija įgalina dar platesnį sistemos panaudojimą – suteikiant galimybę visiems darbuotojams nuotoliu užpildyti prašymus, susipažinti su darbo tvarkomis ir jų pakeitimais bei patvirtinti dokumentus elektroniniu parašu, visa tai atliekant mobiliajame telefone.

„Prodo”  dokumentų valdymo sistemoje (DVS) pilnai  realizuotas  elektroninių  dokumentų  valdymas nuo sukūrimo, derinimo iki vizavimo ir pasirašymo tiesiogiai sistemos lange. Bendradarbiaudama su didžiausiu el. parašu paremtų sprendimų teikėju Baltijos šalyse ir Islandijoje „Dokobit by Signicat”, „Sekasoft” klientams suteikia patogius, „eIDAS” reglamentą atitinkančius, el. pasirašymo įrankius įgyvendinti pilną elektroninių dokumentų gyvavimo ciklą tiesiogiai DVS sistemoje.

Daugiau informacijos Verslo žinių straipsnyje: https://www.vz.lt/verslo-valdymas/2024/01/09/uab-sekasoft-isigijo-uab-profectus-novus-ir-tampa-lyderiaujancia-sharepoint-dokumentu-ir-procesu-valdymo-sprendimu-tiekeja-rinkoje

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: