Jei naudojate Office 365 arba SharePoint Online, Intranetas – geriausias sprendimas informacijos valdymui ir sklaidai Jūsų organizacijoje!

planet-earth

Naujienos

Leiskite darbuotojams pajusti organizacijos pulsą! Intranetas puiki terpė dalintis atostogų grafikais, naujienlaiškiais, pokyčiais tvarkose, naujais klientais, partneriais ar kitais pasiekimais.

calendar

Kalendorius

Intraneto kalendoriaus pagalba galėsite planuoti ir matyti artimiausių organizacijos įvykių grafiką. Tai palengvins bendradarbiavimą tarp padalinių ir komunikaciją įmonės viduje.

share

Naudingos nuorodos

Susikursite aktualių ir dažniausiai naudojamų nuorodų talpyklą, kur jas patogiai ir greitai galėtumėte pasiekti vieno mygtuko paspaudimu.

bell

Artimiausi įvykiai

Kalendoriaus įrašai taip pat bus matomi patogia sąrašo forma, kur galėsite matyti artimiausius organizacijos įvykius.

chat

Diskusijos

Sumažinkite vidinių laiškų kiekį ir sutaupykite laiką skiriamą fiziniams susitikimams perkeldami vidinę komunikaciją į intranetą. Ypač aktualus sprendimas organizacijoms turinčioms nutolusių padalinių.

loupe

Kontaktų paieška

Visi svarbiausi kontaktai ranka pasiekiami! Centralizuota organizacijos kontaktinių duomenų paieška pagerins darbo našumą ir sutaupys daug Jūsų laiko paieškai.

favorites

VIP naujienos

Padidinkite svarbiausių naujienų matomumą, pagal prioritetus. Išskirkite savaitės naujieną ar pirmojo prioriteto žinutes visų naujienų sraute.

bar-chart

Nuotaikų matuoklis

Sekite komandų mikroklimatą nuotaikų matuoklio pagalba. Gal jau laikas suplanuoti kolektyvo išvyką ar kitą komandos stiprinimo iniciatyvą?

image

Nuotraukų galerija

Padidinkite darbuotojų įsitraukimą, paskelbiant paskutinių organizacijos įvykių foto iš seminarų, renginių, kolektyvo išvykų ir pan.

monitor

Turinio valdymas

Intraneto komponentai gali būti konfigūruojami pačių Klientų pagal poreikį. Papildomai įsidiegus dokumentų valdymą, visa organizacijos informacija gali būti pasiekiama viename lange.

edit

Apklausos

Galimybė greitai susirinkti duomenis apie darbuotojų nuomonę įvairiais klausimais, paskelbiant apklausą pagrindiniame Intraneto lange

like

Grįžtamasis ryšys

Visiems įprastas „Like“ funkcionalumas, leidžiantis greitai gauti grįžtamąjį ryšį apie paskelbtą informaciją, publikuojamas nuotraukas.

KLIENTAI

Eoltas logotipas
Lietuvos vyriausybės kanceliarija logotipas

PRIVALUMAI

checked

Užtikrinsite vidinę komunikaciją

checked

Pagerinsite bendradarbiavimą ir įsitraukimą

checked

Kaupsite darbuotojų žinias

checked

Pagreitinsite naujų darbuotojų integraciją

checked

Paskatinsite grįžtamojo ryšio kultūrą

checked

Padidinsite valdymo skaidrumą

checked

Įtrauksite darbuotojus į kompanijos siekius

checked

Didinsite kompanijos brandą