Intranetas

Lengviausias kelias informuotos ir įsitraukusios komandos sukūrimui

Jei siekiate padidinti vidinės komunikacijos efektyvumą, Intranetas – geriausias sprendimas informacijos valdymui ir sklaidai Jūsų organizacijoje!

Naujienos

Leiskite darbuotojams pajusti organizacijos pulsą! Intranetas puiki terpė dalintis atostogų grafikais, naujienlaiškiais, pokyčiais tvarkose, naujais klientais, partneriais ar kitais pasiekimais.

Kalendorius

Intraneto kalendoriaus pagalba galėsite planuoti ir matyti artimiausių organizacijos įvykių grafiką. Tai palengvins bendradarbiavimą tarp padalinių ir komunikaciją įmonės viduje.

Naudingos nuorodos

Susikursite aktualių ir dažniausiai naudojamų nuorodų talpyklą, kur jas patogiai ir greitai galėtumėte pasiekti vieno mygtuko paspaudimu.

Artimiausi įvykiai

Kalendoriaus įrašai taip pat bus matomi patogia sąrašo forma, kur galėsite matyti artimiausius organizacijos įvykius.

Diskusijos

Sumažinkite vidinių laiškų kiekį ir sutaupykite laiką skiriamą fiziniams susitikimams perkeldami vidinę komunikaciją į intranetą. Ypač aktualus sprendimas organizacijoms turinčioms nutolusių padalinių.

Kontaktų paieška

Visi svarbiausi kontaktai ranka pasiekiami! Centralizuota organizacijos kontaktinių duomenų paieška pagerins darbo našumą ir sutaupys daug Jūsų laiko paieškai.

VIP naujienos

Padidinkite svarbiausių naujienų matomumą, pagal prioritetus. Išskirkite savaitės naujieną ar pirmojo prioriteto žinutes visų naujienų sraute.

Nuotaikų matuoklis

Sekite komandų mikroklimatą nuotaikų matuoklio pagalba. Gal jau laikas suplanuoti kolektyvo išvyką ar kitą komandos stiprinimo iniciatyvą?

Nuotraukų galerija

Padidinkite darbuotojų įsitraukimą, paskelbiant paskutinių organizacijos įvykių foto iš seminarų, renginių, kolektyvo išvykų ir pan.

Turinio valdymas

Intraneto komponentai gali būti konfigūruojami pačių Klientų pagal poreikį. Papildomai įsidiegus dokumentų valdymą, visa organizacijos informacija gali būti pasiekiama viename lange.

Apklausos

Galimybė greitai susirinkti duomenis apie darbuotojų nuomonę įvairiais klausimais, paskelbiant apklausą pagrindiniame Intraneto lange

Grįžtamasis ryšys

Visiems įprastas "Like" funkcionalumas, leidžiantis greitai gauti grįžtamąjį ryšį apie paskelbtą informaciją, publikuojamas nuotraukas.

Privalumai

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: