KODĖL SEKASOFT?

Vis dar nesate tikri, kad mes esame ta komanda kurią reikia pasirinkti?

Žinios

Sekasoft sprendimai pasižymi ne tik plačiu funkcionalumu, bet ir yra pritaikyti, atsižvelgiant į faktinius darbo vietos reikalavimus, naudojant patirtį, kurią esame sukaupę per 25 veiklos metus

Vertė

Visą savo dėmesį sutelkiame, kad sukurtumėme jums vertę – tai mūsų aistra.

Dėmesys

Išklausysime Jūsų lūkesčius ir aptarsime Jūsų iššūkius, kad galėtume sukurti sprendimą kuris tinkamas būtent Jūsų organizacijai.

Išskirtinumas

Esame vienintelė įmonė kurianti IT sprendimus organizacijos valdymui, kurios sprendimais pasitiki ir naudojasi daugiau nei 10 organizacijų iš Lietuvos TOP 100 įmonių.

MŪSŲ AISTRA

Sukurti Jums vertę!

Nuolat investuojame į produktų vystymą, specialistų kvalifikaciją, naujų idėjų galimybių studijas, ateinančių technologijų įsisavinimą, veiklos efektyvumą ir kitas sritis. Žr. detaliau.

Sekasoft yra suteikti IBM Advanced Business Partner (nuo 1996 metų) ir Microsoft Certified Partner (nuo 1997 metų) sertifikatai. Pas mus dirbantys projektų vadovai, programuotojai, sistemų administratoriai ir kiti specialistai yra savo sričių profesionalai, turintys Microsoft, IBM, CompTIA, ISTQB kvalifikaciją patvirtinančius sertifikatus. Žr. detaliau.

Sekasoft yra sertifikuota pagal ISO 9001 kokybės standartą. Sprendimus kuriame pagal Scrum metodiką. Kasmet mums suteikiamas aukštą mokumo reitingą patvirtinantis „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatas. Žr. detaliau.

Esame sertifikuoti Microsoft ir IBM partneriai. Bendradarbiaujame su KTU, Blue solutions, Baltneta, TEO, Ainera. Esame Infobalt asociacijos bei Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai. Žr. detaliau.