CITADELE BANKAS

Sektorius | Finansų

Sistemos naudotojai | 250+

Įsteigimo metai | 2010

Padaliniai LT | 8

Padaliniai LV | 34

Siekdamas padidinti efektyvumą dokumentų valdymo procese, „Citadele“ bankas ieškojo sprendimo, galinčio susisteminti, standartizuoti ir pagreitinti su verslo klientų dokumentų valdymu susijusius procesus. „Sekasoft“ pasiūlyta procesų, dokumentų ir informacijos valdymo sistema „Citadele“ banke buvo įdiegta 2014 metais. Naujosios sistemos diegimo projektas buvo įgyvendintas laikantis itin aukštų reikalavimų. Tuo pačiu tai buvo ir iššūkis „Sekasoft“ komandai, kadangi reikėjo sukurti ne tipinius, o specifinius banko veiklą atitinkančius sprendimus, tokius kaip verslo kreditų tvirtinimas ir kiti.

Dokumentų valdymo sistemos
nauda bankui ir banko klientams:

  • Didžiausia vertė klientui yra sutaupytas banko klientų laikas. Tai pasiekiama naudojant sistemą ir specifinius bankui sukonfigūruotus procesus.
  • Naudotis sistema banko darbuotojams – itin paprasta. Tai padeda išvengti žmogiškojo faktoriaus klaidų.
  • Padidėjo efektyvumas – dokumentų ir informacijos paieška banko darbuotojams tapo daug greitesnė ir paprastesnė.
  • Gaunamos ataskaitos ir atliktų veiksmų istorija užtikrina informacijos pilnumą bei paspartina sprendimų priėmimą.
  • Dokumentų valdymo sistema yra suintegruota su banko informacine sistema – tai automatizuoja dalį procesų, užregistruojami kreditiniai sandoriai.
  • Banko komitetai tvirtina kreditus elektroniniu būdu, taip pat elektroniniu būdu registruojami ir tvirtinami klientų prašymai dėl mokėjimo kortelių.
  • Sukurta klientų duomenų bazė padeda greitai ir patogiai rasti reikiamą informaciją apie klientą (finansinius duomenis, kreditus, sutikimus,sutartis, mokėjimo korteles ir kt.).

Sprendimai

„Citadele“ bankas toliau didins efektyvumą panaudojant šią sistemą – automatizuos potencialių klientų patikrą išorinėse duomenų bazėse, realizuos valiutos išankstinių apsikeitimo sandorių tvirtinimą elektroniniu būdu, automatizuos dokumentų archyvavimą.

EFEKTYVUMO RODIKLIAI

0
vienoje vietoje matoma visa reikalinga informacija
0 x
kartus pagreitėjo verslo sprendimų priėmimas
0 x
kartus padidintas verslo procesų greitis
0
svarbūs verslo procesai kompiuterizuoti
0 %
procentų laiko mažiau skiriama informacijos paieškai

„Citadele“ bankui įdiegta „Sekasoft“ sistema reikšmingai padidino dokumentų valdymo efektyvumą banke, pagerino klientų aptarnavimo kokybę ir greitį bei sumažino popierinių dokumentų kiekį. Naudodamiesi „Sekasoft“ sistema banko darbuotojai lengvai ir greitai gali pasiekti klientų dokumentus, kurie yra aiškiai susisteminti. Dabar paprasta fiksuoti kiekvieno kliento pateikto prašymo eigą, įdiegtos sistemos dėka visi verslo kredito klausimai svarstomi elektroniniu būdu“.

Vaidotas Gurskas
„Citadele“ banko stambių verslo klientų departamento direktorius

„Labai svarbu, kad naujoji dokumentų valdymo sistema yra suintegruota su mūsų turima bankine sistema. Tai leidžia pilnai automatizuoti verslo procesus, pavyzdžiui, į banko sistemą įregistruoti kredito sandorį“.

Ieva Trinkuvienė
„Citadele“ banko produktų vystymo departamento projektų vadovė

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: