PARTNERIAI

IMB Business Partner

IBM buvo pirmoji pasaulinė IT kompanija, 1992 m. įžengusi į Lietuvos rinką ir pirmaisiais Nepriklausomybės metais pristačiusi tuo metu revoliucingą buvusią e-verslo idėją. Pirmieji Lietuvos rinkai pristatyti nešiojamieji kompiuteriai buvo IBM „ThinkPad“, bendrovė įdiegė pirmuosius Lietuvoje bankų automatus bei daugelį kitų naujovių. 1995 m. „IBM Lietuva“ paskelbė naują verslo idėją – rinkai pradėjo siūlyti ne pavienius produktus bei paslaugas, o kompleksinius sprendimus verslui.

Microsoft partner logotipas

1975 metais įkurta korporacija „Microsoft“ (Nasdaq „MSFT“) yra pasaulinė programinės įrangos, IT paslaugų ir sprendimų, padedančių efektyviau išnaudoti asmenines bei verslo galimybes, lyderė. 2003 metais Lietuvoje įsteigtas vietinis korporacijos padalinys – UAB „Microsoft Lietuva“, kuris organizuoja programinės įrangos platinimą ir įgyvendina infrastruktūrinius IT projektus valstybiniame sektoriuje bei visų dydžių verslo įmonėse.

„Dokobit“ yra didžiausias el. parašo sprendimų teikėjas Baltijos šalyse ir Islandijoje, verslui, viešajam sektoriui ir privatiems asmenims siūlantis paprastas ir prieinamas el. pasirašymo bei el. identifikavimo technologijas bei paslaugas.

„Dokobit“ verslo procesai, sistemos, programavimo ir pagalbos procesai atitinka ISO/IEC 27001 – tarptautiniu mastu pripažintą pagrindinį informacijos saugumo valdymo standartą, o sprendimai atitinka BDAR ir eIDAS reglamentą.

„Dokobit“ tikslas – kurti universalius, visiems prieinamus ir lengvai naudojamus el. parašu paremtus sprendimus.

Kaspersky logo

„Kaspersky Lab“ – didžiausia pasaulyje privati bendrovė, kurianti IT saugumo užtikrinimo programinius sprendimus.

Kaspersky Lab siūlo didžiulį sprendimų kiekį, suteikiantį saugumą įvairaus mąsto korporatyviems tinklams: nuo smulkių įmonių iki didžiulių valstybinių struktūrų. Masto platumo ir valdymo galimybės leidžia sukurti lanksčią ir patikimą apsaugos sistemą šiuolaikiškiems dinaminiams tinklams.

Baltneta logotipas

UAB „Baltnetos komunikacijos“ – viena iš informacinių technologijų ir duomenų perdavimo sprendimų rinkos lyderių Lietuvoje. Įmonė teikia kompleksines duomenų centrų, interneto ir duomenų perdavimo, IT priežiūros bei telefonijos paslaugas, skirtas šiuolaikiniam verslui. Vykdydama veiklą bendrovė vadovaujasi IT paslaugų valdymo standartu ISO/IEC 20000 ir informacijos saugumo valdymo sistemos standartu ISO/IEC 27001, taip užtikrindama aukščiausio lygio paslaugų teikimą klientams. Bendrovė įsikūrusi Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, joje dirba 130 specialistų.

Blue Solutions logotipas

Įmonę UAB „Blue solutions“ 2009.11.24 įsteigė 28 patyrę IT ir procesų valdymo specialistai. “Blue solutions“ verslo idėja remiasi ne IT sistemų pardavimais, o vertės klientui kūrimu. Ši vertė kuriama informacinių technologijų pagalba optimizuojant kliento įmonės veiklos procesus ir teikiant aukščiausios kokybės paslaugas. Orientuodamasi į kokybę ir ilgalaikius santykius su klientais,“Blue solutions“ nuo pat savo veiklos pradžios atsisakė paslėptų kaštų pardavimų strategijos, dažnai pasitaikančios IT rinkoje. Giliu bedrovės įsitikinimu, valdymo inovacijų paklausa kyla iš investicijų grąžos logikos, o pastaroji remiasi ne kaina, o kainos ir už ją gaunamos vertės santykiu laike.