5 patarimai produktyvesniam darbui su DVS

Efektyvus darbuotojų įtraukimas ir lengvai pasiekiama darbui reikalinga informacija – esminiai sklandaus darbo veiksniai. Organizacijos procesams vykstant skaitmeninėje erdvėje, atsiranda įvairių galimybių užtikrinti našesnius darbo principus ir greičiau pasiekti norimus rezultatus. Šiai dienai, kai daugelis įmonių suteikia galimybę darbuotojams dirbti nuotoliniu būdu, tokios IT priemonės kaip dokumentų valdymo sistema – nepamainomas įrankis siekiant darbuotojų produktyvumo.

Jei domitės efektyvumo didinimu savo įmonėje, kviečiame įsivertinti, mūsų dalykine patirtimi pagrįstus, 5 darbo su dokumentų valdymo sistema (DVS) aspektus, kurie didina produktyvumą.


DVS sistemoje pateikiama suminė informacija

Svarbu turėti įrankius objektyviam įvertinimui ar kiekvienas darbuotojas efektyviai panaudoja savo darbo laiką ir dirba tai kas svarbiausia. Procesų skaitmenizavimas ir monitoringas padeda sumažinti žmogiškojo faktoriaus klaidas, taip suteikia informacijos procesų tobulinimui.

 

DVS team work - Sekasoft


Užduočių valdymas DVS sistemoje

Naudojant Dokumentų valdymo sistemą (DVS), vadovai žino darbuotojams paskirtas, vykdomas, vėluojančias ir įvykdytas užduotis, projektus, užsakymus ir pan., tada jie gali valdyti veiklą.


Aiškūs veiklos procesai

Pasieksite geresnius veiklos rodiklius, kai pardavimai, užsakymų priėmimas, projektai, klientų aptarnavimas ir kiti procesai vyks taip kaip numatyta.


Efektyvi komunikacija dokumentų valdymo sistemos dalis

Komunikacija tarp darbuotojų ir vadovų bus efektyvesnė, kai galėsite greitai priimti pamatuotus sprendimus, net jei esate ne biure, dirbate nuotoliniu būdu ir pan. Kryptingas darbuotojų įtraukimas per vidinę komunikaciją, didina motyciją ir lojalumą, taip pat įtakoja geresnius darbo rezultatus.


Darbas vieno langelio principu

Visa Kliento istorija – susirašinėjimas, pardavimų galimybės, sutartys, užsakymai, skundai ir susijusių veiksmų inicijavimas – bus pasiekiama viename lange per kelias sekundes.

Šie 5 patarimai – tai dalis vertės, kurią prideda Dokumentų ir procesų valdymo sistema efektyviam darbui. Jei norite sužinoti daugiau, kviečiame susipažinti su mūsų Klientų efektyvumo istorijomis čia.

Tikimės, kad šie paprasti, tačiau itin naudingi žingsniai padės jums einant efektyvumo keliu. Jei ieškote išties veiksmingų sprendimų, susisiekime. Mūsų kontaktai – spustelėjus ant nuorodos.

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: