5 pokyčiai organizacijoje pradėjus valdyti kokybę

tikrinamas kokybės valdymas

Kokybė ir nuoseklus jos gerinimas turėtų būti vienas pagrindinių įmonės tikslų. Aukštos kokybės paslaugos ar produktai yra tiesiausias kelias į įmonės sėkmę. Tačiau kokybės valdymas nėra toks paprastas procesas: jis reikalauja specialių žinių ir daug laiko, konkrečių situacijų analizės ir pan. Todėl organizacijos, kurios nori nuolat išlaikyti aukštą savo paslaugų lygį, pasirenka kokybės bei duomenų valdymo sistemas, kitaip tariant – užsisako šią paslaugą iš IT sprendimus siūlančių specialistų.

Kokybės valdymo sistema (KVS) –
kuo ji naudinga?

 • Padeda geriau suprasti vartotojų poreikius.
 • Procesų, susijusių su kokybės gerinimu, skaidrumas, ataskaitų kaupimas (lengvas informacijos atsekamumas).
 • Sklandus auditas, nes sistemoje sukaupti įraišai, padeda juos lengvai rasti ir prireikus panaudoti.
 • Paprastesnis vartotojų atgalinio ryšio įvertinimas – taip žinoma, kuriose srityse reikia „pasitempti“.

Kas sudaro Sekasoft siūlomą kokybės valdymą?

 1. KVS dokumentų versijavimas – padeda išvengti nesusipratimų, todėl kokybės valdymas yra efektingas ir nenuostolingas.
 2. Neatitikčių valdymas – padeda pašalinti iškilusius nesklandumus, juos sukontroliuoti ir pakoreguoti. Tai atima itin daug laiko, todėl profesionalų priežiūra šiame procese tikrai atsiperka.
 3. Prevencinių veiksmų organizavimo dėka galima sukurti priemones, kuriomis greitai pašalinamos kokybės mažinimo kliūtys.
 4. Vadybos sistemų procesų matavimo pagalba galima vertinti, kaip vystosi procesas ir ar vyksta progresas.
 5. Kokybės valdymo sistema (KVS) turi būti nuolat tobulinimas, todėl mes sudarome planą ir jo nuosekliai laikomės, kad būtų užtikrintas sistemingas kokybės kilimas aukštyn.
 6. Darbuotojų saugos ir sveikatos valdymo sistema – tai apima darbuotojų supažindinimą su instruktažu ir reikalingų dokumentų archyvavimu. Čia reikšmės turi ir dokumentų valdymo sistema.

Šie šeši punktai skirti kokybės gerinimui nuima nemažą dalį rūpesčių nuo įmonės pečių. Ne paslaptis, kad suprastėjusi kokybė ir klientų nepasitenkinimas tiesiogiai lemia įmonės įvaizdį ir pardavimų, pajamų skaičių. Todėl itin svarbu tinkamai įvertinti savo galimybes užsiimti kokybės valdymu patiems.

Paprastai pradėjus naudotis profesionalia kokybės valdymo sistema įvyksta 5 žymūs pokyčiai.

 1. Neatitikčių valdymas užkerta kelią nesusipratimams, kurie ir lemia kokybės suprastėjimą.
 2. Pagerėja vidinė komunikacija, kadangi išsikelti konkretūs tikslai kokybės gerinimo link yra aiškūs, todėl juos lengviau įgyvendinti.
 3. Sumažinama rizika kokybės smukimui, nes sukurtos prevencinės priemonės yra pritaikytos įvairiems rizikos faktoriams.
 4. Darbuotojai jaučiasi saugesni, kai kokybės valdymas patikimas profesionalams, galima susikoncentruoti ties kitomis, tikslinėmis, užduotimis.
 5. Kokybės valdymo komanda, naudodama profesionalius įrankius, greitai pastebi neatitikimus, nuokrypius, todėl gali patarti ir pašalinti problemą jai dar neišplitus.

Kokybės valdymas tai kompleksiškas procesas, tad jei norite užtikrintai judėti pirmyn ir auginti savo įmonės veiklos rezultatus – patikėkite savo kokybės valdymą specializuotiems, ilgametę patirtį turintiems ekspertams.

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: