Argumentai

Nestruktūrizuotos informacijos, procesų, dokumentų valdymo poreikis ir kiti argumentai skatina kreiptis į „Sekasoft“ komandą. Tapkite mūsų klientu ir Jūs!

ECM sprendimai viso organizacijos skaitmeninio turinio valdymui

Vis didesnę reikšmę organizacijos valdyme įgauna skaitmeninio turinio valdymas (ECM). Terminas „ECM“ (Enterprise Content Management) apibūdina tiek strateginę platformą, tiek technologinę architektūrą, kuri palaiko visų tipų ir formatų turinį viso jo gyvavimo metu. Kaip strateginė platforma, ECM padeda organizacijoms valdyti skaitmeninį turinį ir tokiu būdu padidinti našumą, skatinti bendradarbiavimą, užtikrinti atitikimą išoriniams reikalavimams, geriau valdyti procesus, lengviau dalintis informacija. Kaip technologinė architektūra, ECM susideda iš platformos ir rinkinio tarpusavyje suderintų sistemų, kurios gali būti naudojamos kartu arba atskirai.

Platformų gamintojai - rinkos lyderiai

Sekasoft diegiamų sprendimų platformų gamintojai – IBM ir Microsoft kiekvienais metais reitinguojami pasaulinės turinio valdymo platformų (Content services platforms) rinkos lyderiais.

Pasaulinės technologinių tyrimų bendrovės Gartner apibendrinti tyrimo rezultatai pateikiami „Magic Quadrant“ formatu, kuriame platformų gamintojai įvertinami pagal funkcionalumą (ability to execute) ir vystymo viziją (completeness of vision) bei suskirstomi į lyderius (leaders), dviejų rūšių pretendentus (challengers ir visionaries) ir nišinius gamintojus (niche players).

Auga nestruktūrizuotos informacijos valdymo poreikiai

Nestruktūrizuotos informacijos kiekiai organizacijose didėja nesuvaldomu greičiu, šiandienai tai yra vienas iš didžiausių iššūkių kiekvienoje organizacijoje. Nestruktūrizuota informacija apima sutartis, elektroninius laiškus, sąskaitas, ir kitus dokumentus.

Pasak Gartner, nestruktūrizuotų duomenų kiekis organizacijose auga po 800 proc. kas penkerius metus.

Sprendimai atsiperka

Mūsų Klientų praktika rodo, kad su ECM investicijos į informacijos valdymo sprendimus atsiperka per 12 mėn. vien tik dėl darbuotojų našumo padidėjimo mažiausiai 15 min. per dieną (3% darbo laiko), nors sistemos pagalba bendras našumas gali padidėti iki 10%, o atskirų procesų atveju ir 2-3 kartus.

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: