Daugelis organizacijos rezultatų priklauso nuo efektyvaus personalo valdymo

personalo valdymas

Šiandien personalas – įmonėje dirbantys darbuotojai – yra vertinami visai kitaip. Dinamiška ir konkurencinga rinka skatina atsirinkti geriausius savo srities žinovus ir kuo ilgiau juos išlaikyti savo komandoje. Tai nėra paprasta, nes šiandien darbuotojų atranka pasikeitė ir talentingi žmonės patys renkasi, kur dirbti. Dėl šios priežasties yra kuriami personalo skyriai, bet ir jų ne visada pakanka, kokybiškam personalo valdymui. Alternatyva – personalo valdymui skirti papildomų lėšų ir naudotis atskiros įmonės paslaugomis.

Personalas – įmonės sėkmės pagrindas

Lietuvoje iš pagrindų keičiasi požiūris į darbuotojus, pagaliau suprantama, kad tik komandos dėka yra pasiekiamos pergalės ir tik ji kuria pridėtinę vertę įmonei. Dėl šios priežasties labai svarbus įmonės personalo valdymas: kaip darbuotojai yra vertinami, kaip jie atrenkami, kokios jų karjeros galimybės ir pan. Labai svarbi ir darbuotojų motyvacija, nes laimingas darbuotojas stengiasi ir labiau prisideda prie efektyvesnio projektų įgyvendinimo. Todėl labai svarbu, kad šie procesai būtų atliekami profesionaliai ir tinkamai. Taip padidėja galimybės išlaikyti talentingus darbuotojus, sukurti stabilų įmonės mikroklimatą, padidinti darbuotojų įsitraukimą ir kolektyvo brandą.

Personalo valdymo sąvoka yra gana plati ir apima pakankamai daug sričių. Tai:

  • organizacinė struktūra;
  • darbuotojų bylos, jų prašymų tvirtinimas bei atranka;
  • darbo sutarties pakeitimai;
  • personalo ataskaitų ir paraiškų tvirtinimas, apklausos;
  • algos lapelių paskirstymas;
  • kvalifikaciniai testai, registracija į mokymus;
  • intranetas;
  • strateginiai tikslai darbuotojams;
  • darbų apskaita, buvimo vietos registracija, darbuotojų teisių valdymas.

Nusprendus įdiegti personalo valdymo sistemą savo įmonėje reikia palaipsniui prie to pereiti. Supažindinti darbuotojus su laukiamais pokyčiais ir pristatyti, kaip toliau bus vystomas personalo valdymas. Tuomet, pasirinkę personalo valdymo sprendimus diegiančią įmonę, ją supažindinate su įmonės kultūra ir tvarka. Tada pajusite esminius pokyčius, nes palaipsniui bus pereinama prie struktūrizuoto personalo valdymo. Profesionali darbuotojų atranka ir kvalifikaciniai testai padeda atskleisti potencialių ir esamų darbuotojų galimybes, todėl keičiasi įmonės kuriamo produkto vertė – ji didėja. Kuo atsakingiau žiūrima į komandos narius – tuo daugiau naudos gauna pati įmonė.

Kodėl reikėtų rinktis „Sekasoft“ personalo valdymą? Gerosios praktikos pavyzdžiai kalba patys už save. Mumis pasitiki bankai: „SEB“, „Danske Bank“, „Swedbank“, „Citadelė“, „Šiaulių bankas“ bei daug stiprių ir savo tvirta komanda galinčių pasigirti organizacijų tokių, kaip „Kauno grūdai“, „Kauno technologijos universitetas“, „Achemos grupė“, „Conresta“, „Kauno dujotiekio statyba“, „Rimi“ ir kitos.

Patikėkite savo personalo valdymą ir džiaukitės progresyvia, į rezultatus orientuota žmonių komanda. Orientacija į teikiamų paslaugų kokybę, valdymo efektyvumo didinimas ir profesionalus personalo valdymas yra Jūsų kelias į sėkmę.

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: