VEBINARAS

Dokumentų ir procesų valdymo sistema

Microsoft 365 aplinkoje

Vebinaro metu pristatysime ir parodysime DVS sistemoje šias valdymo sritis:

ODVS – Elektroninių dokumentų ir procesų valdymo sistema, integruota į Microsoft 365 ir papildanti SharePoint galimybes.

Vis daugiau įmonių siekia automatizuoti ir suefektyvinti verslo procesus, tame tarpe juos: skaitmenizuoti, supaprastinti (šablonizuoti ir standartizuoti), susisteminti. Daugelis siekia kiek įmanoma susisteminti procesams naudojamus įrankius ir juos efektyviau išnaudoti bei integruoti tarpusavyje. Šiems poreikiams labai palanki debesijos – ir šiuo atveju Microsoft 365 – aplinka: informacija pasiekiama bet kada iš bet kurio įrenginio kur jis bebūtų, o prisijungimas prie jos galimas tik autorizuotiems naudotojams; Microsoft turi parengtus įrankius ir net mini procesų šablonus (Power Apps), kurių pagalba galima automatizuoti verslo procesus.

ODVS sprendimai skirti mažoms, vidutinėms ir didelėms įmonėms ir organizacijoms bei valstybinėms institucijoms (nuo 20 iki 1000 ir daugiau darbuotojų).

Kviečiame registruotis į vebinarą jums patogiu laiku:

Klientų patirtis

Dabar kiekvieno proceso etapai aiškiai matomi, skirtingiems departamentams lengva kartu derinti dokumentus – jau dabar pastebime pagreitėjusį įvairių dokumentų derinimo ir jų pasirašymo procesą, tad sutartys su klientais sudaromos greičiau.

"

Vytautas Bitinas
Lietuvos pašto Strategijos ir plėtros departamento vadovas

Patobulinti savo procesus sistemos teikiamomis funkcijomis buvo vienas iš mūsų tikslų. Pavyzdžiui, dabar kiekvienam darbuotojui turime atvirų užduočių skydelius, elektroninio pasirašymo procesas vyksta tiesiai šioje sistemoje, dokumentų rengimui naudojame vieną online versiją ir pan.

"

Alekss Jurčs
BTA Baltic Insurance Verslo inovacijų skyriaus Projektų vadovas

Sužinokite kaip išplėsti SharePoint O365 galimybes ir dirbti efektyviau!

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: