Duomenų apie klientus valdymas ypač svarbus smulkaus verslo plėtrai

Santykių su klientais valdymas, arba trumpiau CRM (angl.: customer relationship management), yra itin svarbus aspektas jauno verslo plėtrai. Būtent nuo klientų aptarnavimo kokybės priklauso smulkaus verslo sėkmė. O kaip pagerinti savo santykius su klientais bei užimti geresnę poziciją rinkoje?

tikrinami įmonės rezultatai

 

Skirkite daugiau dėmesio klientų aptarnavimo kokybei

Sukūrus smulkų verslą, svarbu ne tik tinkamai suvaldyti personalą, priimti tinkamus sprendimus ar vykdyti stiprią vidinę ir išorinę komunikaciją. Taip pat labai svarbu palaikyti aktyvius santykius su klientais. Joks verslas negali tinkamai vystytis ir plėstis, jei su klientais nėra tvirto ir patikimo ryšio.

Ryšių su klientais valdymas (CRM) gali padėti verslui įsitvirtinti rinkoje. Dėl šios priežasties įsiklausyti į klientų nuomonę bei kritiką smulkioms bei naujoms įmonėms yra ypač naudinga. Būtent tai gali padėti atrasti esmines veiklos vystymo problemas bei priimti tinkamus sprendimus joms spręsti. Tinkamai suvaldyti vykstančius procesus yra svarbu, tačiau dar svarbiau yra palaikyti aukštą jų vykdymo kokybę. Tai ne tik padės išlaikyti esamus klientus, bet ir pritrauks naujų.

Daugiau atsižvelkite į esamų klientų pateikiamą kritiką išklausykite jų nuomones. Šiuos duomenis labai svarbu rinkti ir palaipsniui analizuoti. Tai leis pastebėti verslo trūkumus, tobulinti esamą situaciją ir kelti veiklos kokybę. Smulkaus verslo sėkmė tiesiogiai priklauso nuo paslaugų ar gamybos procesų valdymo. Į tai įeina tiek dokumentų tvarkymas, tiek duomenų analizės. Tinkamai pasirinktos dokumentų ir duomenų valdymo sistemos bei tikslingai vykdomas ryšių su klientais valdymas padeda išspręsti senas problemas, kelia verslo kokybę ir pagerina santykius su klientais. Tai skatina stabilų verslo kilimą rinkoje.


CRM nauda smulkiajam verslui

Ryšių su klientais valdymo sistemos palengvina kai kuriuos smulkaus verslo vadybos procesus, galima aiškiau matyti ateities perspektyvas bei kurti naujus, efektyvesnius planus bei strategijas. Pateikiame naudas, kurias suteikia specialios, klientų duomenims valdyti skirtos, sistemos.

 • Klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimas

  Tinkamai pasirinkta programinė sistema padės verslui veiksmingiau ir greičiau reaguoti į klientų pateikiamas užklausas. Taip galima paskatinti atgalinį ryšį, o jo pagalba analizuoti pirkėjų skundus. Duomenų valdymo sistemos pagalba pagerinama klientų aptarnavimo kokybė ir sustiprinamas esamas ryšys.

 • Pelno siekimas

  Duomenų ir dokumentų valdymo sistema suteikia galimybę fiksuoti, stebėti, analizuoti duomenis ir remtis sudaryta statistika, numatyti galimas ateities pelno perspektyvas. Sekant kiekvieno pardavimo procesą ir pelno pokyčius, lengviau pastebėti faktorius, kurie ir lemia tuos pakitimus, taip pat nustatyti finansinius lūkesčius sekančio laikotarpio plane.

 • Geresnė pardavimų strategija

  Programos pagalba stebint finansinius pakilimus bei nuosmukius, patogiau gerinti pardavimų strategiją. Be to, vienoje vietoje galima matyti visą pardavimų istoriją. Analizuojant tendencijas galima gerinti verslo paslaugų suteikiamą kokybę bei siekti didesnio pelno.

 • Klientų valdymas

  Visa svarbiausia kontaktinė informacija apie klientus kaupiama vienoje vietoje. Taip pat sistema leidžia valdyti su klientais susijusius dokumentus: juos rūšiuoti, archyvuoti, keisti. Būtent duomenų valdymo sistemos pagalba didinamas klientų lojalumas.

 • Skatina įmonės augimą

  Kuo geresnis yra sukurtas ryšys su klientais, tuo sėkmingiau gali veikti smulkusis verslas. Nuolatinių klientų rekomendacijos pritraukia naujus klientus, taip įmonė gali augti, didinti pelną ir tapti viena iš rinkos lyderių.

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: