DVS nauda statybų pramonei – visapusė

Kiek laiko užtrunkate tam, kad atrastumėte reikiamą sutarties su klientu versiją ar pakeistą statybos objekto modelį? Ar lengvai išplatinate informaciją apie reikiamas ir įsigytas žaliavas, įrangos būklę ir panašiai? Ar galite rasti ir naudoti reikiamus duomenis tiek statybų aikštelėje, tiek biure pas užsakovą? Tai – esminiai klausimai, kuriuos apsvarsčius gali būti objektyviai įvertinamas ir tobulinamas statybų dokumentų valdymas.


Pagrindinės problemos – ir bendros, ir specifinės

Statybų sektoriaus įmonės dokumentų valdymu turi rūpintis ypatingai atidžiai ir savalaikiai. Net menkos klaidos čia kainuoja brangiai tiek finansų, tiek reputacijos atžvilgiu. Paprastai dauguma statybų kompanijų susiduria su tokiais iššūkiais:

  • Versijų nesutapimas. Neretai atnaujinus informaciją ar kitaip pakoregavus dokumentą, apie pakeitimus neinformuojami visi su tuo susiję asmenys. Būtina visuomet turėti prieigą prie naujausios versijos – nesvarbu, ar esate pakeliui į statybų objektą, ar biure, ar konferencijoje.
  • Prastos prieigos galimybės. Šiuo atveju daugiausia laiko sugaištama dėl interneto ryšio trikdžių, ilgai trunkančio prisijungimo, autorizavimo proceso ir panašiai.
  • Nesistemingas informacijos saugojimas ir sklaida. Dėl šių priežasčių dokumentų valdymas lemia didžiules laiko sąnaudas, bendrą sumaištį ieškant reikiamų failų.

Statybų industrijos atstovai privalo pasižymėti lankstumu, greita reakcija į pasikeitimus. Jei dokumentus tvarkote chaotiškai, galiausiai nukentės visos sritys – nuo užsakymų priėmimo, apdorojimo, personalo valdymo iki finansinės situacijos įvertinimo ir augimo.

dokumentų valdymas statybos pramonėje


Ką padeda pasiekti DVS?

Tam, kad užtikrintumėte sklandų, veiksmingą dokumentų valdymą, siūlome naudotis specialia sistema. Prie specifinių, individualių statybų įmonės poreikių pritaikyta DVS:

  • Leidžia saugoti informaciją centralizuotai, užtikrinant savalaikę prieigą prie naujausių dokumentų versijų.
  • Užtikrina galimybę prisijungti ir naudotis duomenimis, juos koreguoti tiek biure, tiek nuotoliniu būdu – kelyje ar jau esant statybų objekte.
  • Padeda užtikrinti maksimalų informacijos saugumą šifruojant ją, leidžiant prisijungti tik autorizuotiems vartotojams, atsekti visus pakeitimus.

Dėl šių ypatumų sisteminis dokumentų valdymas tampa paprastas, tvarkingas ir patikimas. Įsidiegę DVS ar kitą panašią sistemą (projektų, įrašų valdymo) lengviau bei greičiau aptarnausite klientus, suvaldysite įvairius pokyčius, atsirandančius tiek dėl išorės, tiek dėl vidaus veiksnių ir sutaupysite laiko, kurį galėsite skirti reikšmingoms užduotims įgyvendinti. Taigi, palengvinkite darbą pritaikydami šiuolaikinius sprendimus: susisiekite su mūsų komanda ir naudokitės profesionaliomis sistemomis, kurių privalumais jau spėjo įsitikinti šimtai tūkstančių statybos įmonių visame pasaulyje.

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: