Elektroninis parašas – ir saugumui, ir patogumui

Išmanūs ir patikimi laiko taupymo, saugumo užtikrinimo sprendimai yra esminis „Sekasoft“ prioritetas. Siekdami, kad procesų, informacijos ar tiesiog dokumentų valdymas pasižymėtų šiomis ypatybėmis, savo sistemose integruojame elektroninį parašą – paslaugą, kurią teikia kompanija „Dokobit“. Šį sykį išsamiau pristatysime tokią galimybę.

 

Kuo blogas rašalas?

Dokumentų pasirašymas ranka – dar gana įprasta praktika tiek mažose, tiek ir didesnėse įmonėse. Daugelyje jų dar iki galo nesuprantama, kiek laiko ir kitų resursų sugaištama, kai reikia pasirašyti šūsnis dokumentų. Derėtų atkreipti dėmesį ne tik į patį pasirašymo veiksmą – jis atrodo greitas ir paprastas, – bet į visą procedūrą, nuo dokumento parengimo, peržiūros, korekcijų ir keliašalio tvirtinimo.

Būtent tokį kelią ženkliai sutrumpina DVS bei kitos sistemos, kuriose integruota el. parašo funkcija. Derėtų paminėti, kad virtualus parašas yra kitoks nei fizinis: tai nėra tiesiog parašo nuotrauka. Dokumentų valdymas jį naudojant yra tiek pat paprastas, tačiau gerokai saugesnis – toks parašas neišblunka, negali būti pažeistas mechaniškai ar padirbtas.

dokumentu_valdymas

 

Ar el. parašas – tikrai patikimas?

Virtualus parašas leidžia oficialiai patvirtinti dokumentus vos per kelias minutes. „Dokobit“ siekia, kad sprendimas būtų ir patogus bei saugus. Patikimumą įrodo ne tik įmonės reputacija – bendrovė yra didžiausia tokios paslaugos teikėja Baltijos šalyse, – bet ir visapusis pasirengimas rizikoms.

Per „Sekasoft“ sistemas naudotis „Dokobit“ el. parašo funkcija verta, nes ji atitinka:

  • BDAR (duomenų apsaugos) principus,
  • Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) Nr. 910/2014 („eIDAS“) techninius reikalavimus,
  • informacijos saugumo valdymo standartą ISO/IEC 27001.

Dokumentų valdymas tokiu būdu saugus ir finansiniu atžvilgiu – jis apdraustas nuo žalos.

Visgi saugumas tiesiogiai priklauso ir nuo pačios sistemos naudojimo ypatumų. Tam, kad pasirašymas el. parašu būtų efektyvus, reikia išskirtinio dėmesio naudojimosi DVS ir kitais sprendimais įpročiams. Derėtų įsitikinti, kad visi vartotojai išmano apie saugaus prisijungimo niuansus, laiku sureaguoja į paskirtas užduotis, o komandai nebepriklausantys nariai operatyviai atjungiami nuo visų sistemų.

Laikantis visų principų tereikia kelių minučių tam, kad dokumentas būtų oficialiai patvirtintas. Jis turi tiek pat galios, kiek ir pasirašytasis fiziniu būdu. Tačiau naudojant DVS tokia informacija savaime lieka saugesnė, prieinama įvairiais formatais ir iš bet kurios pasaulio vietos. Taigi, šiandien dokumentų valdymas gali pasižymėti ir greičiu, ir paprastumu, ir saugumu – tereikia pasirinkti tinkamas priemones.

Norite apie el. parašo galimybę sužinoti daugiau? Svarstote, kaip išnaudoti visas jo naudas? Susisiekite su mūsų komanda: pasirūpinsime, kad naudojimasis sistemomis atitiktų visus poreikius.

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: