IBM bendradarbiavimo sprendimai

IBM Notes ir Domino tai bendradarbiavimui skirta platforma, taip pat ir aplikacijų kūrimo ir diegimo aplinka, suteikianti galimybes organizacijų procesų automatizavimui bei optimatizavimui.

Debesyje veikianti bendradarbiavimo aplinka, suteikianti galimybes naudotis el. paštu, kalendoriumi, socialiniais tinklais, dalintis dokumentais, keistis momentiniais pranešimais.

IBM Connections – pirmaujanti verslo bendradarbiavimo platforma, įgalinanti kurti socialinius ryšius ir tinklus organizacijose. Connections padeda priimti sprendimus, padidina produktyvumą ir konkurencingumą rinkoje.

IBM Sametime – socialinių ryšių programinė įranga, plėtojanti vieningus ryšius, integruojant balso, duomenų ir vaizdo ryšius.

SĖKMĖS istorija

„Visi sistemos komponentai yra integruoti tarpusavyje bei susieti su elektroniniu paštu. Dėl šios savybės sistema mūsų įmonėje prigijo greitai, o vartotojų ratas nuolatos plečiasi.“
– teigia Antanas Jankevičius, AB „Lifosa“ IT skyriaus vadovas

Žemiau video apie geriausius IBM bendradarbiavimo ir web sprendimus, veikiančius vienoje, saugioje aplinkoje ir griaunančius sienas tarp Jūsų ir Klientų:

Susidomėjote?

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: