Jau prasidėjo E-Verslas ES paramos galimybė investuoti į savo įmonės verslo efektyvumą

Jau prasidėjo E-Verslas ES paramos galimybė investuoti į savo įmonės verslo efektyvumą

Kviečiame Jus pasinaudoti ES paramos galimybe, investuojant į savo įmonės verslo efektyvumą. Vienas iš būdų tai padaryti yra Sekasoft IT sprendimai organizacijos valdymui.

Šių IT sprendimų pagalba galite užtikrinti veiklos valdymą, padidinti darbo našumą, pagerinti vidinę komunikaciją, pagreitinti procesus, pagerinti valdymo kokybę, pasiekti kitus tikslus suvaldant veiklą, procesus ir nuolat augančius informacijos kiekius.

Ar žinote, kad iki 80% visos Jūsų turimos informacijos sudaro el. laiškai, vidinė komunikacija, sutartys, sąskaitos, instrukcijos, produktų ir projektų dokumentacija bei įvairūs kiti dokumentai ir kita informacija?
Jei nevaldote šios informacijos ir/ar darbuotojai bendradarbiauja neefektyviai – turite rizikų, daug subjektyvumo, klaidų tikimybę, nenašaus darbo, nepamatuotų sprendimų ir t.t. Svarbiausia, jus gali lengvai aplenkti geriau organizuoti konkurentai.

Sąlygos norinti gauti ES investicines lėšas:

Pareiškėjai: Mažos ir vidutinės įmonės, veikiančios bent 1 metus ir turinčios ne mažesnę nei 145 tūkst. EUR vidutinę apyvartą.
Intensyvumas: Iki 60%.
Paramos suma: Iki 35 tūkst. EUR
Remiama veikla: Investicijos į kompiuterinę ir programinę įrangą, patentus bei licencijas, skirtus verslo procesų tobulinimui. Neįtraukiamos projektavimo, dizaino ir kt. baziniams gamybos procesams skirtos programos.
Norėdami gauti daugiau informacijos apie E-verslas projektą ir Sekasoft sprendimus verslo efektyvumui gerinti, susisiekite su projektų vadovu
Juozu Kvederiu, el. p.: [email protected] arba telefonu: 8 686 14041.

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: