Kaip padidinti darbuotojų produktyvumą?

Ieškote praktiškų būdų, kaip padidinti savo darbovietės našumą? Dauguma verslininkų vis dar svarsto, kaip greitai ir lengvai būtų galima to pasiekti. Darbuotojų produktyvumas itin svarbus, jei norite, kad jūsų įmonė išliktų konkurencinga rinkoje. Taigi, žemiau pateikiame keletą būdų, kurie užtikrins jūsų darbuotojų efektyvumą ir skatins didesnį darbingumą.

Dokumentų valdymo sistema - Sekasoft


Produktyvumas ir DVS įtaka

Ar kada pagalvojote, kiek laiko jūsų darbuotojams užtrunka surasti popierinį dokumentą tarp šimto kitų? Su dokumentų valdymo sistema viskas yra paprasčiau. Automatinė dokumentų paieškos sistema leidžia surasti su dokumentu susietą informaciją pagal tam tikrus raktažodžius dar greičiau. Be to, DVS palengvina ir paspartina dokumentų rengimo procesą, kadangi informacija yra pildoma pagal numatytus šablonus. Taigi, šiais būdais jūsų įmonės darbuotojai sutaupys ne tik daugiau laiko, bet ir sparčiau dirbs.


Suteikite galimybę dirbti norimu grafiku

Kitas svarbus metodas padidinti efektyvumą yra pasiūlyti savo darbuotojams pasirinkti norimą darbo grafiką. Pavyzdžiui, leiskite jiems pradėti ir užbaigti darbo dieną šiek tiek anksčiau ar vėliau. Taip nesukelsite savo darbuotojams spaudimo ir išvengsite vėlavimų. Be to, pasvarstykite apie ilgesnę pertrauką, kad darbuotojai tarpusavyje daugiau pabendrautų ir pilnai atgautų jėgas. Galiausiai neatmeskite galimybės leisti retkarčiais padirbėti iš namų nuotoliniu būdu.


Leiskite naudotis telefonu

Dažnai yra galvojama, kad naudojimasis telefonu darbo metu yra blogas dalykas, tačiau tai netiesa. Turėtumėte suprasti, kad visi jūsų darbuotojai yra skirtingi ir telefonu naudojasi dėl įvairiausių priežasčių. Pavyzdžiui, kai kurie tokiu būdu sugeba pailsėti, o kiti juo naudojasi galbūt dėl darbo reikalų. Jei uždrausite savo darbuotojams kartas nuo karto išsitraukti telefoną, šie jausis nesaugiai, todėl sumažės jų produktyvumas.


Sukurkite jaukią atmosferą

Jeigu norite, kad jūsų komanda neprarastų motyvacijos dirbti, svarbu pasirūpinti jaukia ir motyvuojančia atmosfera. Vienas iš būdų – įsileisti į aplinką kuo daugiau natūralios šviesos. Vertinant įvairius tyrimus, darbuotojai, kurie praleidžia nemažai laiko gerai apšviestame biure, naktimis miega 46 minutėmis ilgiau. Taigi, ne nuostabu, kad jie į darbą ateina labiau pailsėję ir mažiau išsiblaškę. Taip pat norėdami sukurti jaukią darbo aplinką, galite papuošti interjerą įvairiais augalais.


Sumažinkite susitikimų skaičių

Kitas žingsnis didesnio produktyvumo link – mažesnis susitikimų skaičius. Jeigu norite kažką trumpai aptarti su savo darbuotojais, užtenka pasinaudoti el. paštu ir išsiųsti visiems laišką. Tai ne tik patogu ir greita, kartu tai padeda sutaupyti laiko. Tokiu būdu jūsų darbuotojai galės daugiau jo skirti paskirtoms užduotims atlikti. Tačiau jei visgi yra poreikis papasakoti kažką svarbaus, stenkitės susikoncentruoti ties aktualiausia informacija ir sutrumpinti susitikimų laiką. Juk laikas – pinigai, ar nesutiktumėte?

Ne paslaptis, kad verslo sėkmė tiesiogiai priklauso nuo darbuotojų produktyvumo. Visgi patenkintas darbuotojas lengviau dirba ir geba daugiau pasiekti. Todėl yra itin svarbu pasirinkti pačius geriausius būdus komandos motyvacijai ir efektyvumui didinti. Tikimės, kad šie paprasti, tačiau itin naudingi žingsniai padės jums pasiekti geriausių rezultatų ir užtikrinti sėkmingą įmonės plėtrą. Na, o jei ieškote išties veiksmingų sprendimų, susisiekite. Mūsų kontaktai – spustelėjus ant nuorodos.

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: