Kas yra intranetas?

Intranetas žinomas kaip saugus, tik įmonės darbuotojams pasiekiamas vidinis tinklas, kuriame talpinama bei valdoma įvairi su kompanijos veikla susijusi informacija. Kita vertus, kviečiame į tai pasižiūrėti plačiau, mat „Sekasoft“ komandos akimis, tai yra viena iš retų galimybių apjungti ir bendriems tikslams panaudoti abu vienodai svarbius įmonės pasaulius – formalųjį ir neformalųjį.

 

Darbų organizavimas, arba formalusis intraneto polius

 

Kokybiškas intranetas gali būti pasitelkiamas įmonės procesų optimizavimui, efektyviam komandos darbų organizavimui bei įvaizdžio formavimui. Keli pavyzdžiai, kokiais būdais tai galima pasiekti:

 

  • Įmonės kalendorius – jis neleis praleisti svarbių progų, renginių, konferencijų, seminarų.
  • Bendra įmonės atmintis – kitaip tariant, tai yra ta vieta, kur galite sukurti įvairias talpyklas įdomiems straipsniams, dokumentų šablonams, naudingoms nuorodoms, svarbiam turiniui, vidinėms taisyklėms, informacijai apie klientus, DUK ir kt.
  • Kontaktų bazė – tai užtikrins tiesioginį bendravimą su kolegomis ir sklandų bendradarbiavimą.
  • Darbų organizavimo įrankiai – čia galite talpinti komandos darbą organizuoti padėsiančius įrankius, programėles.
  • Įmonės naujienos – pasiekimų, naujų darbuotojų, apdovanojimų, projektų pristatymas.

 

Intranetas – tai ideali procesų valdymo platforma, kurioje yra viskas, ko reikia sklandžiam darbui, tobulėjimui ir žinioms.

 

Pramogos ir įsitraukimas, arba neformalus intraneto polius

 

Kita, ne ką mažiau svarbi intraneto pusė yra galimybė suburti stiprią bendruomenę, skatinti jos įsitraukimą ar net sužinoti narių nuomonę tam tikrais klausimais. Intranetas apima tokias įmonės kultūros dalis, kaip:

 

  • Neformalios naujienos – erdvė, kurioje dalinamasi vidinėmis įmonės ar tam tikrų padalinių aktualijomis, mėnesio nominacijomis ir kitais smagiais, jungiančiais dalykais.
  • Nuotraukų galerija – čia darbuotojai ir vadovai gali pasidalinti gerų emocijų suteikiančiais kadrais iš renginių, kolektyvo išvykų, mokymų, vakarėlių.
  • Motyvacinė, įdomi medžiaga – galimybė papasakoti apie atradimus yra dar vienas būdas paskatinti įsitraukimą, tobulėjimą. Knygos, straipsniai, renginiai, seminarai, filmai, muzika – išties, tai gali būti bet kas.
  • Apklausos – grįžtamasis ryšys svarbus kiekvienai perspektyviai įmonei, o kodėl nepasinaudojus proga ir neapklausus tam tikromis svarbiomis temomis tų, kurie procesus stebi „iš vidaus”?
  • Diskusijos forumas – laiškais užversta pašto dėžutė vargina. Diskusijos forumai yra alternatyva, kur galima greitai pasidalinti neprioritetinio svarbumo informacija, klausimais. Žinoma, tai nepakeičiama priemonė nuotaikos ir pokalbio palaikymui su nutolusiais padaliniais.

 

Svarbiausia, kad tokia informacija žmogiškųjų išteklių komandai gali padėti ne tik suvienyti komandą ar išspręsti opias problemas, bet ir susidaryti įspūdį, kokie srities profesionalai ir asmenybės galėtų papildyti gretas.

 

Geriausia dalis ta, kad fantazijai ribų nėra, tad privačioje platformoje galite pasiimti tai, ko reikia individualiai jums. O „Sekasoft“ komanda garantuoja, jog tai taps vienu esminių darbo procesų optimizavimo ir vidinės įmonės kultūros formavimo įrankių.

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: