ALTAS AUTO

Sektorius | Gamybos

Sistemos naudotojai | 200+

Įsteigimo metai | 2002

Sparčiai išaugus „Altas auto“ darbuotojų skaičiui, suintensyvėjo visi veiklos procesai, ryšium su tuo padidėjo ir dokumentų srautai. Dokumentų rengimas ir derinimas, bei visi susiję procesai buvo vykdomi chaotiškai ir greitai tapo aišku, kad augančiai įmonei reikalingi modernesni valdymo įrankiai. 2019 metais buvo pasirinktas diegėjas ir įdiegta Sekasoft AIS Express dokumentų ir procesų valdymo sistema. Sistemos diegimas buvo puiki proga pamatuoti įmonės procesus bei atlikti dokumentacijos klasifikavimą. Šie veiksmai padėjo „susidėlioti viską į stalčiukus“, atsirado aiškumas ir įmonei pritaikyti darbo principai.

UAB "Altas auto" gauta nauda:

  • Įdiegus AIS Express sistemą ir visą įmonės dokumentaciją perkėlus į elektroninę erdvę, darbas tapo patogesnis.
  • Daugelis įmonės veiklos procesų sutrumpėjo keletą kartų, darbuotojai greičiau randa reikiamus dokumentus ir informaciją.
  • Centralizavus dokumentus ir standartizavus procesus, atsirado daugiau galimybių dirbti nuotoliniu būdu.
  • Atsirado nuoseklumas ir greitis dėl nenutrūkstamų veiklos procesų turint galimybę dirbti iš bet kur.
  • Didėjant kolektyvo įsitraukimui naudojant sistemą, sumažėjo klaidų kiekis, tapo paprasta atsekti procesinius žingsnius ir dokumentų versijas, atsirado daugiau skaidrumo.
  • Itin pagreitėjo suvestos informacijos paieška.

Sprendimai

Visi šie faktoriai leido padidinti įmonės veiklos kokybę. DVS taip pat leidžia greičiau parengti sutartis, greičiau inicijuoti užduotis ir atsakyti į Klientų užklausas. Tai neabejotinai didina klientų aptarnavimo kokybę ir pasitenkinimą. Sumažinus popierinių dokumentų srautus ir eliminavus fizinį dokumentų derinimą ir tvirtinimą optimizuoti administravimo kaštai.

Efektyvumo rodikliai

0 x
greitesnė naujų darbuotojų integracija
0 x
paspartėjo sutarčių rengimas
0 x
vidutiniškai greitesni dokumentų derinimo ir tvirtinimo procesai
0
Automatizuotų personalo procesų
0 %
Mažesnės laiko sąnaudos dokumentų rengimui ir tvirtinimui

„AIS Express sistemą pasirinkome dėl greito ir paprasto diegimo bei siūlomų plačių galimybių, atitinkančių gamybinės įmonės specifiką. Jos dėka, sugebėjome centralizuoti bei automatizuoti su dokumentais ir personalu susijusius procesus, „atkabinti“ morališkai pasenusias ir tarpusavyje nesikalbančias sistemas. Likau maloniai nustebintas, kiek daug procesų galima koordinuoti nespausdinant ir nepasirašant popierinio dokumento, o tiesiog vykdant numatytą seką – iš tikrųjų – ribos yra mūsų galvose!“

Povilas Byla
IT vadovas

„Ilgai koncentravomės į tiesioginius vertės grandinės procesus, technologiją ir gamybą, todėl džiaugiuosi galimybe pagaliau suteikti įrankį administracijai ir palengvinti jų kasdieninį darbą. Daugybė dokumentų jau persikėlė į elektroninę erdvę, vizavimas tapo paprastesnis, nebereikia aiškintis kas, kada, kodėl atnešė vieną ar kitą dokumentą.“

Edvardas Radzevičius
Direktorius

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: