Danske bankas

Sektorius | Finansų

Rinkos dalis | 11%

Darbuotojų skaičius | 1714

Lietuvoje nuo | 1994m.

Padalinių skaičius | 8

2002 metais „Danske Bank“ Lietuvos filiale buvo įdiegta Sekasoft procesų, dokumentų ir informacijos valdymo sistema. Bankui netru-kus įsitikinti sėkmingu projektu, sistema su Sekasoft pagalba buvo plėtojama toliau, įtraukiant vis daugiau banko procesų. Šiuo metu banke valdoma virš 150 skirtingų procesų.

Banko gauta nauda:

  • Pakeltas vidinės banko veiklos efektyvumas. nebereikia gaišti laiko informacijos perdavimui ir procesų kontrolei – procesų veikimą už-tikrina sistema.
  • Padidintas išorinių procesų efektyvumas. 3 kartus greitesni spren-dimų priėmimo ir tvirtinimo procesai, taip pat 3 kartus sutrumpintas paskolų administravimo skyriaus darbo laikas. atsekamumas. siste-moje fiksuojama visa informacija, kokia yra procesų eiga ir kaip dar-buotojai įgyvendina savo užduotis. sistema pati aptinka strigimą ar vėlavimą. taigi sistema kontroliuoja procesus ir darbuotojų darbą, o ne atvirkščiai.
  • Didesnis klientų pasitenkinimas. Greitesnis paskolų suteikimas ir iš-mokėjimas. klientų atsiliepimų ir užklausų proceso veiksmingumas eliminuojant vėlavimą ir pateikiant klientams kokybiškus atsakymus.

Sprendimai

Efektyvumo rodikliai

0 x
greitesnė naujų darbuotojų integracija
0 x
paspartėjo sutarčių rengimas
0 x
vidutiniškai greitesni dokumentų derinimo ir tvirtinimo procesai
0
Automatizuotų personalo procesų
0 %
Mažesnės laiko sąnaudos dokumentų rengimui ir tvirtinimui

„Automatizuota dokumentų valdymo sistema leido sutvarkyti organizacijos vidaus procesus, informacija tapo lengviau prieinama darbuotojams, taigi padidinome darbo efektyvumą“.

Giedrius Trukšinas
„Danske Bank“ IT departamento vadovas

„Puiku, kad sistema buvo lanksčiai pritaikyta mūsų individualiems poreikiams ir keičiantis struktūrai, plečiantis organizacijai buvo adekvačiai adaptuojama“.

Gintautas Galvanauskas
„Danske Bank“ valdybos pirmininkas

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: