BTA Baltic Insurance Company

SharePoint DVS - Dokumentų ir procesų valdymo sistema

SEKTORIUS | Draudimas

SISTEMOS NAUDOTOJAI | 1000+

ĮSTEIGIMO METAI | 1993

Baltijos šalys | 3

BTA yra viena iš pirmaujančių draudimo bendrovių Baltijos šalyse, siūlanti plačiausią ne gyvybės draudimo paslaugų spektrą Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje. BTA akcininkė yra „Vienna Insurance Group AG“, turinti beveik 200 metų patirtį draudimo versle. Vienna Insurance Group, turinti apie 50 įmonių 30 šalių ir daugiau nei 25 000 darbuotojų, yra aiškus rinkos lyderis savo Vidurio ir Rytų Europos rinkose ir rūpinasi daugiau nei 22 milijonais klientų.

„SharePoint“ platformos pagrindu veikianti Sekasoft Dokumentų ir procesų valdymo sistema (DVS) pradėta diegti 2020 m., vos po metų baigti įgyvendinti radikalūs IT infrastruktūros pokyčiai.

Pagrindinis BTA šio projekto tikslas buvo žengti žingsnį į priekį procesų skaitmeninimo srityje, suvienodinti procesus Baltijos lygmeniu ir neįtraukti nulinės pridėtinės vertės aktyvų, siekiant padidinti efektyvumą.

Sprendimai

Efektyvumo rodikliai

0 %
elektroniniu būdu pasirašytų dokumentų
0 x
el. laiškuose cirkuliuoja mažiau dokumentų versijų
0 x
greičiau parengiami dokumentai
0 %
mažiau laiko dokumentų rengimui, derinimui ir tvirtinimui
0 x
greitesnė dokumentų ir informacijos paieška​

„Prieš daugiau nei 5 metus „back office“ procesai „BTA Baltics“ perėjo iš popierinių į skaitmeninius, tačiau naudojant šią naują sistemą ir atnaujintus procesus, mūsų tikslas buvo pereiti nuo skaitmeninio prie skaitmeniniu požiūriu efektyvaus valdymo ir manau, kad mes tai tikrai pasiekėme ir sugebėjome patobulinti šiuos procesus daug žingsnių į priekį“.

Vaidas Labanauskas
Valdybos narys

„Patobulinti savo procesus sistemos teikiamomis funkcijomis buvo vienas iš mūsų tikslų. Pavyzdžiui, dabar kiekvienam darbuotojui turime atvirų užduočių skydelius, elektroninio pasirašymo procesas vyksta tiesiai šioje sistemoje, dokumentų rengimui naudojame vieną online versiją ir pan.“

Alekss Jurčs
Verslo inovacijų skyriaus projektų vadovas

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: