"Lipnus"

SEKTORIUS | PREKYBOS IR PASLAUGŲ

SISTEMOS NAUDOTOJAI | 20+

ĮSTEIGIMO METAI | 1996

UAB Lipnus – viena iš pirmaujančių poligrafinių medžiagų, plėvelių, skirtų reklamai, įrangos, skirtos spaudos įmonėms, tiekėjų Baltijos šalyse ir Baltarusijoje.

Dar 2003 metais įmonėje įdiegta Sekasoft dokumentų ir procesų valdymo sistema padidino šių veiklos procesų efektyvumą: dokumentų paieškos, klientų skundų ir poreikių apdorojimo bei korespondencijos valdymo.

Į sistemą tvarkingai sukelti dokumentai ir sutartys padeda efektyviau atrasti informaciją. Sistema padeda geriau suprasti klientų pasikartojančius pirkimo poreikius ir greičiau išspręsti užklausas.

UAB "Lipnus" gauta nauda:

  • Kontaktinės informacijos valdymo priemonės išsprendė kontaktų prieinamumo ir vientisumo klausimus.
  • Dokumentų valdymo priemonės palengvino korespondencijos registraciją ir paskirstymą.
  • Darbą su tiekėjais ir užsakovais labai palengvina Sutarčių modulis. Sutarčių derinimo ir paieškos procesai tapo ženkliai greitesni.
  • Visi sistemos komponentai yra integruoti tarpusavyje bei susieti su elektroniniu paštu, dėl to AIS mūsų įmonėje prigijo greitai, o vartotojų ratas nuolatos plečiasi.

Sprendimai

Efektyvumo rodikliai

0 x
greitesnė dokumentų paieška
0 x
spartesnis dokumentų derinimas
0 %
mažiau popierinių dokumentų
0 %
greitesnė naujų darbuotojų integracija
0 x
greitesnis informacijos apdorojimas
0 %
vidutiniškai mažesnės administravimo sąnaudos

„Dokumentų ir procesų valdymo sistema suteikė tinkamus įrankius geriau sekti sistemoje vykstančius procesus bei darbus. Daug lengviau ir greičiau galime rasti reikiamą informaciją ir dokumentus.“

Tomas Samulevičius
Direktorius

„Dokumentų ir procesų valdymo sistema padėjo mums tinkamai sutvarkyti dokumentus, ženkliai sumažinant popierinių dokumentų skaičių. Skaitmenizuotus dokumentus sistemoje randame patogiau, todėl galime greičiau atlikti su darbais susijusius procesus.“

Daiva Žilėnienė
Vyr. finansininkė

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: