Organizacijų valdymo tendencijos. Technologijos ir Žmonės

Sekasoft direktorius Vytautas Vaškevičius

Autorius: Vytautas Vaškevičius

Kas yra didesnė vertybė šiuolaikiniame versle – Technologijos ar Žmonės? Kas daro didesnę įtaką verslo augimui, efektyvumui, konkurencingumui?

Yra daugybė gerosios praktikos pavyzdžių, bylojančių apie technologijų įtaką pažangiausiems pasaulio verslo sprendimams, sėkmingiausiems ir aukščiausios kokybės produktams. 

Keletas pavyzdžių: saugiausiais pripažinti Volvo markės automobiliai; ilgaamžiškiausia pripažinta buitinė technika Miele ir daugelis kitų. Tačiau net ir geriausiems sprendimams įgyvendinti neužtektų tobulos technologijos. Visuose šiuose procesuose, be technologijų, didelį indėlį prideda ŽMONĖS. Dar kitaip inovatoriai, talentai, savo srities profesionalai. Geriausi pasaulio sprendimai yra įtakoti pažangių technologijų ir žmonių, kaip pavyzdžiui Apple produktai ir jų įkvėpėjas Steve Jobs, C. Louboutine raudonpadžiai bateliai ir jų kūrėjas, kurio vardu ir žinoma ši avalynė.
Siekdami padidinti verslo efektyvumą, Jūs stengiatės pritraukti geriausius darbuotojus. Aukščiausia siekiamybė rasti žmones, kurie aistringai siekia organizacijos tikslų, myli savo darbą, kuriamus produktus, o taip pat yra atsidavę Klientams ir yra geri kolegos.

Vadovai, siekdami organizacijos tikslų įgyvendinimo, turi suteikti personalui tam tikras sąlygas, priemones ir motyvaciją. Automatiškai kyla poreikis sprendimų šiose srityse: problemų įvardinimas ir analizė, problemų sprendimas pagal atsakomybės sritis, horizontalus augimas (darbuotojų patirties virsmas organizacijos patirtimi), darbuotojų informavimas apie įvykius organizacijoje, patikima informacija sprendimams, asmeninis tobulėjimas, darbuotojų paskatinimas, planavimas, delegavimas, komandinis darbas, greitas reagavimas į pokyčius, inovacijos, analizė.

Siekiant įgalinti ŽMONES kurti vertę, taip pat padidinti jų potencialą, turite rasti geriausius TECHNOLOGIJŲ sprendimus. Atradę raktą, KAIP tai suderinti, padidinsite Jūsų organizacijos valdymo efektyvumą, lengviau pasieksite strateginius tikslus.

Man patinka ir visada siekiu vadovautis šios citatos idėja: „Pasirūpinkite savo Žmonėmis, o jie pasirūpins Jūsų verslu” (R. Branson).

Foto

Nuolatinio organizacijos tobulėjimo nuostatos pagal KAIZEN 

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: