RYŠIŲ SU KLIENTAIS VALDYMAS – CRM

Kontaktinė informacija

Ryšių su klientais valdymas leidžia centralizuotai valdyti Klientų, partnerių ir tiekėjų kontaktinę informaciją, o to pagalba užtikrinamas patogesnis jų sugrupavimas. Sistemoje yra taip pat galimas integravimas su el. pašto programomis, telefonų stotelėmis, apskaitos sistemomis. Kontaktinė informacija taip pat prieinama išmaniuosiuose įrenginiuose. Dėl šių privalumų CRM Lietuvoje sparčiai populiarėja.

Bendradarbiavimo informacijos valdymas

Galima registruoti įvairius bendradarbiavimo su Klientais įvykius, tokius kaip gautus ar išsiųstus laiškus. Registruoti įrašai saugomi centralizuotai ir pateikiami atsižvelgiant į Kliento, pardavimo ar projekto aspektą. Ryšių su klientais valdymas (CRM programa) taip pat išfiltruoja tam tikrus duomenis, užtikrina jų konfidencialumą ir tai, kad juos gautų tik numatyti asmenys.

Pardavimo galimybių valdymas

Naudojantis CRM sistema, registruojamos visos pardavimo galimybės ir pardavimo veiksmai pagal organizacijos nustatytą pardavimo procesą (angl. Sales Force Automation). Tai reiškia, kad pardavėjas gauna ne tik kalendorių, bet ir veiksmų planą. Ši sistema taip pat įgalina kontroliuoti pardavėjų darbą ir lengviau atlikti pardavimų analizę.

Klientų skundų ir atsiliepimų valdymas

Ryšių su klientais valdymas apima ir jų prašymus, skundus: jie centralizuotai registruojami sistemoje. Juos užregistravus, atsiliepimai perduodami spręsti pagal organizacijos nustatytą procedūrą. Įvertinimai, gauti iš įmonės internetinių puslapių, „HelpDesk“ sistemų ir bendrų el. pašto adresų, registruojami automatiškai. Tai suteikia galimybę analizuoti atsiliepimų išsprendimo efektyvumą.

NAUDOS


Padidinamas pardavėjų darbo efektyvumas.


Efektyvesnis informacijos, susijusios su klientais, valdymas.


Informacija, susijusi su Klientais, pasiekiama reikiamu laiku, galima atkurti bendravimo su juo istoriją.


Sumažinami Klientų valdymo kaštai.


CRM programa užtikrina operatyvesnį sprendimų priėmimą.


Greičiau pateikiami atsakymai.