Ryšių su klientais valdymas – CRM

Ryšių su klientais valdymas (CRM) – tai patikimas sprendimas sklandžiai komunikacijai su klientais, pardavimų informacijos valdymui.
Įmonės „Sekasoft“ Ryšių su klientais valdymo (CRM) sprendimas suteikia galimybę išnaudoti visas komunikacijos ir pardavimų galimybes. Naudojant CRM programą, visus klientus turėsite vienoje duomenų bazėje, kurioje veikia automatiniai priminimai apie suplanuotus darbus, patogus ir greitas duomenų apsikeitimas su kolegomis, greita pasiūlymų, sutarčių ir kitų dokumentų paieška. Integracija su elektroninio pašto sistema įgalina matyti visą darbuotojo komunikaciją su Klientu, todėl galėsite pasiekti visą informaciją apie atliktus darbus su Klientu net jei tuo rūpinęsis darbuotojas pereis į kitą darbą. Naudojantis CRM sistema, visa ši informacija ir vertingi kontaktai liks įmonės viduje, ja negalės pasinaudoti pašaliniai ar organizacijoje nebedirbantys asmenys.

Kontaktinė informacija

Ryšių su klientais valdymas leidžia centralizuotai valdyti Klientų, partnerių ir tiekėjų kontaktinę informaciją, o to pagalba užtikrinamas patogesnis jų sugrupavimas. Sistemoje yra taip pat galimas integravimas su el. pašto programomis, telefonų stotelėmis, apskaitos sistemomis. Kontaktinė informacija taip pat prieinama išmaniuosiuose įrenginiuose. Dėl šių privalumų CRM Lietuvoje sparčiai populiarėja.

Bendradarbiavimo informacijos valdymas

Galima registruoti įvairius bendradarbiavimo su Klientais įvykius, tokius kaip gautus ar išsiųstus laiškus. Registruoti įrašai saugomi centralizuotai ir pateikiami atsižvelgiant į Kliento, pardavimo ar projekto aspektą. Ryšių su klientais valdymas (CRM programa) taip pat išfiltruoja tam tikrus duomenis, užtikrina jų konfidencialumą ir tai, kad juos gautų tik numatyti asmenys.

Pardavimo galimybių valdymas

Naudojantis CRM sistema, registruojamos visos pardavimo galimybės ir pardavimo veiksmai pagal organizacijos nustatytą pardavimo procesą (angl. Sales Force Automation). Tai reiškia, kad pardavėjas gauna ne tik kalendorių, bet ir veiksmų planą. Ši sistema taip pat įgalina kontroliuoti pardavėjų darbą ir lengviau atlikti pardavimų analizę.

Klientų skundų ir atsiliepimų valdymas

Ryšių su klientais valdymas apima ir jų prašymus, skundus: jie centralizuotai registruojami sistemoje. Juos užregistravus, atsiliepimai perduodami spręsti pagal organizacijos nustatytą procedūrą. Įvertinimai, gauti iš įmonės internetinių puslapių, „HelpDesk“ sistemų ir bendrų el. pašto adresų, registruojami automatiškai. Tai suteikia galimybę analizuoti atsiliepimų išsprendimo efektyvumą.

Naudos

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: