Sekasoft Klientų patirtys Verslo Žinių organizuojamoje Efektyvumo konferencijoje

Jei domina organizacijų  efektyvmo patirtys, rekomenduojame Verslo Žinių organizuojamą konferenciją „Efektyvumo konferencija“, kuri įvyks jau šių metų rugpjūčio 11 dieną.

Konferencijos programoje bus plačiai nagrinėjami metodai ir įrankiai efektyviam veiklos ir procesų valdymui. Taip pat bus galimybė išgirsti kompanijų iš įvairių verslo sektorių patirtį. Verslo atstovai pasidalins savo keliu į efektyvumą: kokius pokyčius įgyvendino nuo AHA momento, kada tai tapo būtinybe iki hype būsenos kuomet skaičiuojami efektyvumo rodikliai ir sutaupyti kaštai.

Renginio metu turėsite išskirtinę galimybę išgirsti klientų patirtį. Diskusijos metu savo patirtimi dalinsis tokie Sekasoft Klientai kaip: Lietuvos paštas, Tolimojo keleivinio transporto kompanija (TOKS), Visokij Zamok ir Rimi Baltic. Kviečiame dalyvauti ir nepraleisti progos užduoti rūpimus klausimus. Diskusijos tema – „Skirtingų metodikų sinergija ir sutaupymai sustygavus verslo dokumentų ir procesų valdymą“.

Diskusijos dalyviai atsakys kaip jų organizacijose valdomi dokumentai, kokias problemas tai sprendžia ir kokią naudą atneša, su kokiais iššūkiais susiduriama ir į kitus aktualius klausimus.

Daugiau informacijos apie renginį ir registracija: https://konferencijos.vz.lt/efektyvumo-konferencija/

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: