„Sharepoint“ DVS – patogu, paprasta ir efektyvu

Daugeliui įmonių anksčiau ar vėliau tenka spręsti, kokiu būdu pasirūpinti maksimaliu veiklos efektyvumu, optimaliu sąnaudų paskirstymu, prisitaikymu prie klientų poreikių. Vis daugiau jų pasirenka visame pasaulyje populiarų sprendimą – „SharePoint“. Tai – „Microsoft“ gaminys, leidžiantis vienoje vietoje kaupti ir skleisti reikiamus duomenis. Vis dėlto vien „SharePoint“ visiems poreikiams patenkinti negana. „Sekasoft“ šiai platformai pritaikyta dokumentų valdymo sistema – sprendimas, kurio nauda jau spėjo įsitikinti daugelis kompanijų Lietuvoje.

sharepoint dvs besinaudojanti mergina

Kodėl „SharePoint“ – negana?

SharePoint“ yra gana universalus įrankis, tinkamas įvairiausios informacijos apdorojimui: įkėlimui, koregavimui, persiuntimui, tvirtinimui ir panašiai. Ši platforma leidžia saugoti duomenis vienoje vietoje, tuo pačiu užtikrinant, kad jie būtų prieinami bet kuriuo paros metu, iš bet kurios pasaulio vietos.

Tačiau be DVS neįmanoma išnaudoti visų tokio sprendimo privalumų, būtinų tam, kad įmonės veikla išties būtų optimizuota. Jei sistemingai renkatės naudotis būtent „Microsoft“ produktais, „Sekasoft“ siūlomas sprendimas leis naudotis „SharePoint“ ypač produktyviai.

„SharePoint“ iš esmės pritaikyta skirtingo tipo duomenims (tekstams, vaizdo, garso įrašams) apdoroti, sklandžiam, savalaikiam komandiniam darbui užtikrinti. Vis dėlto be čia integruotos dokumentų valdymo sistemos pritaikyti platformos funkcijas konkrečioms, specifinėms įmonės reikmėms yra gana sudėtinga, o kartais – ir neįmanoma. „Sekasoft“ sprendimai padės naudotis „SharePoint“ lengviau, greičiau ir efektyviau.

Įrodymas – tikrais pavyzdžiais

„Sekasoft“ komanda nuoširdžiai džiaugiasi ne viena sėkmės istorija. Šį sykį aptarsime du atvejus. Prieš kelerius metus „Sekasoft“ paslaugomis (tiek dokumentų, tiek procesų valdymo sistemomis) pasinaudojo šie gerai žinomi klientai: bankas „Citadele“ ir Kauno technologijos universitetas. Prie specifinių poreikių kruopščiai priderinta DVS banke pradėjo naudotis apie 250, KTU – apie 2500 darbuotojų.

Abu klientai, nors ir skirtingi, susidūrė su panašiais iššūkiais: laiko sąnaudų mažinimu, paslaugų teikimo, procesų greičio didinimu. Be to, KTU komandai teko įveikti ir kelias kliūtis: dalies darbuotojų pasipriešinimą naujovėms, didelį kiekį nepakankamai struktūruotos informacijos. Bankas, kuriame iki šiol buvo įprasta tokias užduotis kaip kreditų tvirtinimas atlikti „gyvai“, taip pat negalėjo visų pokyčių įgyvendinti greitai. Visgi įvertinus visus lūkesčius, veiklos specifiką, galimybes ir įdiegus atitinkamai konfigūruotus sprendimus, pasiekti išties reikšmingi rezultatai:

  • Tiek „Citadele“, tiek KTU procesų, sprendimų priėmimo greitis padidėjo 3 kartus.
  • KTU 80 % sutrumpintas laikas, skirtas dokumentams suderinti toliau esančiuose padaliniuose.
  • „Citadele“ tiek pat nuošimčių sutrumpino laiką, skirtą su užklausomis susijusių duomenų paieškai.
  • Abu klientai siekdami DVS efektyvumo kompiuterizavo nuo kelių iki keliasdešimties procesų.

Užduočių atlikimo kontrolė, ne tik greitesnis, bet ir tiesiog paprastesnis dokumentų apdorojimas, betarpiška prieiga prie visos aktualios informacijos, didesnis duomenų saugumas – tik dar keli privalumai, kuriais nuo šiol gali naudotis minėti klientai. Nors pokyčiams įdiegti prireikė tiek laiko, tiek abipusių pastangų, tokia investicija neabejotinai atsipirko: didesniu darbuotojų ir (banko) klientų pasitenkinimu, efektyvesne veikla, pagerėjusiu bendradarbiavimu, geresnėmis galimybėmis automatizuoti daugelį veiklos procesų.

Viskas, ko reikia norint išnaudoti privalumus, kuriuos suteikia automatizuotas procesų, dokumentų, informacijos valdymas – pasiryžimas pokyčiams ir bendradarbiavimas. Jei norite pasiekti geresnių šių rezultatų su „SharePoint“ – susisiekite ir aptarkite, kuo DVS ar kitas integruotas sprendimas gali būti naudingas būtent Jums.

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: