Sprendimai organizacijos valdymui: kuo tai naudinga tarptautinėms įmonėms?

Organizacijos valdymas įmonėms perėjus į tarptautinį lygmenį turėtų būti planuojamas dar atsakingiau. Juk kai kurie padaliniai gali skirtis laiko juostomis, o tai gali trukdyti darbų paskirstymui, užduočių vykdymui, informacijos perdavimui. Į kokią įmonės valdymo strategiją reikėtų orientuotis ir kaip siekti aukštų verslo rezultatų ne tik vietinėse, bet ir užsienio rinkose?

tarptautinės organizacijos valdymas


Organizacijų valdymo sprendimų privalumai

Daugeliu atvejų įmonei sekti procesų atlikimą ir efektyviau planuoti darbus padeda tinkamai įgyvendinti organizacijos valdymo sprendimai. Keista, tačiau šiuo metu tik nedaugelis įmonių vadovų tokios sistemos įdiegimą vertina kaip būtiną strategijos įgyvendinimo žingsnį. Be reikalo: tokios sistemos gali ypač palengvinti užduočių paskirstymą ir personalo, projektų valdymą:

  • lengviau sudaryti ar prireikus pakeisti sutartis, prekių pirkimo ar pardavimo sutartis;
  • visi dokumentai įkeliami į vieną aplinką, tai reiškia, kad juos gali pasiekti net kitose šalyse esantys padalinių darbuotojai;
  • paprasta užtikrinti, kurias užduotis turi atlikti kuris skyrius;
  • iškeliant pamatuojamus tikslus lengva patikrinti, ar jie pasiekti, ar reikia keisti tam tikrų skyrių motyvaciją;
  • galima greičiau susekti klaidas, taip palaikant bendrą aukštos kokybės lygį;
  • susisteminus klientų aptarnavimą, galima iškelti tikslus, sekti progresą;
  • taupomas darbuotojų laikas: greičiau atliekamos užduotys, nepasiklystama biurokratijoje;
  • projektų ir pačios organizacijos valdymas įgauna aiškią struktūrą.

Sistemų įdiegimas

Pastebima, kad Lietuvoje technologiniai sprendimai iki šiol buvo retai įdiegiami į įmonės valdymo strategiją. Tačiau situacija po truputį tai keičiasi, pradedant nuo dokumentų valdymo sistemos. Ši sistema – tai pirmas žingsnis efektyvesnės organizacijos link. Naudojantis ja, elektriniai dokumentai yra surenkami ir saugomi vienoje erdvėje – serveryje ar debesyje. Tai įgalina darbuotojus juos pasiekti ir koreguoti, nesvarbu, kurioje fizinėje vietoje jie būtų.

Kitas žingsnis – žinių valdymo įdiegimas. Turint šį sprendimą, galima įtraukti naujus darbuotojus į darbą, supažindinti juos su įmonės kultūra. Panašiai gali būti integruotas ir personalo valdymo sprendimas, kuriuo organizacijos valdymas tampa paprastesnis. Naudojantis sistema galima greičiau patvirtinti prašymus, suskirstyti asmenis į reikiamas komandas.

Turint motyvuotas komandas, svarbu, kad jos laiku atliktų užduotis ir pasiektų nustatytus tikslus. Tam suveiks įdiegta procesų ir projektų valdymo sistema, palengvinanti komunikaciją ir užduočių atlikimą tarp skirtingų komandų. Ši sistema taip pat palengvina kokybės išlaikymą, nes lengviau fiksuoti pasitaikančias klaidas ir standartų neatitikimus.

Dar viena sritis, kuriai būtina skirti didelį dėmesį, yra ryšių su klientais valdymas. Be tinkamos komunikacijos su klientais net ir specialus organizacijos valdymas neturės tokių gerų rezultatų. Ši sistema itin svarbi jei įmonės valdymo strategija įtraukia klientų skaičiaus pokytį, lojalumo ir rinkos plėtimo tikslus.

Pasirinkus tinkamus sprendimus, tarptautinė įmonė gali veikti itin produktyviai. Jei nesate tikri, nuo kurios sistemos pradėti, visuomet galite susisiekti su „Sekasoft“ atstovais.

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: