SPRENDIMAI

CRM ikona

Užtikrinkite kokybiškus santykius su klientais. Matykite visą su kliento informacija centralizuotai, suteikite galimybę kiekvienam su pardavimu susijusiam žmogui žinoti kokie veiksmai jau buvo atlikti, turėkite visą bendravimo istoriją vienoje vietoje, greitai reaguokite į nuolat besikeičiančius klientų poreikius. Sumažinkite problemų sprendimo trukmę ir pasidinkite klientu pasitikėjimą.

organizacijos valdymas - ikona

Pagerinkite darbų rezultatyvumą visoms užduotims suteikdami aiškius terminus ir atsakomybes. Vienoje vietoje registruokite paskirtas užduotis, sekite užduočių būsenas, kontroliuokite terminus. Optimizuokite darbus naudodami pasikartojančias ir šablonines užduotis, skaidydami užduotis į smulkesnes.

žinių valdymas ikona

Operatyviai supažindinkite darbuotojus su naujais jiems aktualiais dokumentais ar naujomis jų versijomis. Kontroliuokite ar dokumentai buvo perskaityti. Patogiai ir vienoje vietoje laikykite procedūrų, instrukcijų, reglamentų, formų ir kitų organizacinių dokumentų registrą.

Kokybė

Kontroliuokite visus procesus, darančius įtaką kokybės valdymui, vienoje sistemoje. Valdykite neatitiktis ir jų prevencinius veiksmus, matuokite procesus, juos vertinkite ir tobulinkite.

procesų valdymas ikona

Optimaliai valdykite sutarčių, personalo, projektų, pirkimų ir kitus procesus. Nors ir reikalinga šias užduotis valdyti kiekvienoje organizacijoje, tačiau nebūtina prie jų bereikalingai užtrukti, kuomet turite galimybę tai atlikti žymiai greičiau ir efektyviau, paliekant daugiau laiko problemų arba strateginių sprendimų priėmimui, kuriantiems vertę Jūsų organizacijai.

kita ikona

Palengvinkite personalo valdymą automatizuodami ir standartizuodami pasikartojančius procesus. Metinių tikslų iškėlimas ir vertinimas, personalo prašymų ir ataskaitų tvirtinimas, komandiruočių valdymas, registracijos į mokymus, atlyginimo skaičiuoklės ir kiti procesai kuriuos galima palengvinti sutaupant laiko ir kaštų organizacijai.

projektų valdymas ikona

Pagerinkite projektų valdymo kokybę naudodami sistemą, leidžiančią suteikti projekto komandai prieigą prie projekto informacijos bei projekto užduočių ir procesų valdymo priemones. Taip užtikrindami, kad projekto komanda naudojasi tik naujausia projekto dokumentacija ir visi yra centralizuotai informuoti apie jos pakitimus.

Komunikacijos valdymas

Nepraraskite Klientų ir Partnerių dėl netinkamo komunikacijos valdymo. Lengvai ir greitai gautą ir siunčiamą korespondenciją priskirkite atsakingiems asmenims, deleguokite jiems susijusias užduotis.

informacijos valdymas

Nepasimeskite tarp esamų ir potencialių Klientų, Partnerių ir Tiekėjų, nepraraskite kontaktų darbuotojams keičiantis. Naudokite centralizuotą kontaktų bazę, klasifikuokite Klientus, bendrai kaupkite ir išmaniuosiuose telefonuose pasiekite kontaktinę informaciją, čia pat raskite su kontaktais susijusias sutartis, raštus, paskirtas užduotis ar bendradarbiavimo istoriją.

dokumento valdymas

Nebegaiškite laiko ieškodami dokumentų milžiniškuose registruose. Pasiekite visus Jums reikalingus dokumentus keliais mygtuko paspaudimais nepakilę iš savo darbo vietos ar telefono ekrane. Raskite informaciją reikalingu kampu, pvz. visa Kliento informacija arba visa Darbuotojo informacija.

sutarčių valdymas

Būkite garantuoti, kad sutartys rengiamos organizacijos nustatytose formose, nepasimetant tarp krūvos versijų ir redagavimų. Sutarčių derinimas su reikiamais darbuotojais, vadovais, juristais vyksta pagal nustatytą procedūrą, o taip pat egzistuoja ir skubaus suderinimo galimybė. Sistema padės už sutartis atsakingiems darbuotojams nepradelsti sutarties galiojimo terminų, apmokėjimo sąlygų.

personalo valdymas ikona

Paslaugos

Programinės įrangos kūrimas pagal individualius užsakymus, infrastruktūros priežiūra, diegimas, konfigūravimas ir kitos susijusios paslaugos.

KODĖL SEKASOFT SPRENDIMAI YRA TEISINGAS PASIRINKIMAS?

Kurdami sprendimus mes numatome, kaip jie bus naudojami realiomis sąlygomis, todėl sprendimai yra lengvai įsisavinami ir priimami vartotojų. Tam panaudojame per 20 metų įgytą taikomųjų verslo sprendimų kūrimo patirtį.