VEBINARAS

SKAITMENINĖ ORGANIZACIJA

Dokumentų ir procesų valdymas AIS portale

DVS debesyje - Sekasoft

Kviečiame prisijungti į nuotolinį seminarą, kurio metu pasidalinsime patirtimi ir patarimais kaip išsigryninti poreikius planuojant DVS sistemos diegimą. Pasidalinsime klausimais, kuriuos užduodame įmonėms, siekiant padėti rasti atsakymus ir argumentus neatidėlioti sistemos diegimo ir greičiau pasiryžti pokyčiui link efektyvesnių darbo principų. Parodysime pasiteisinusius sistemos įdarbinimo scenarijus.

DVS sistemos valdymo sritys, kurias pristatysime ir parodysime vebinaro metu:

Dokumentų ir procesų valdymo sistema (DVS) – tai virtualus įrankis, supaprastinantis kasdienines administracines užduotis. Paprastas ir lengvas sistemos valdymas paspartina kasdienių užduočių, dokumentų ar procesų valdymą. Sistema pasirūpina greita informacijos sklaida įmonės viduje, bei užtikrina sklandų dokumentų apdorojimą. Nebesirūpinsite dideliais administraciniais kaštais, ilgais procesais, ar pasimetusiais dokumentais.
Daugiau, kaip dokumentų valdymo sistema (DVS) palengvina kasdieninį darbą galite pamatyti šiame video įraše:

Užsiregistruokite į nemokamą seminarą:

Šią sistemą pasirinkome, atsižvelgdami į aukštus saugumo reikalavimus, didelę diegėjo patirtį informacijos valdyme. Taip pat ir dėl galimybės šalia dokumentų ir procesų valdymo integruoti vidinės komunikacijos ir personalo įsitraukimą bei motyvaciją didinančius sprendimus.

"

Asta Mažulienė
Šiaulių banko Bankinių operacijų administravimo departamento direktorė

Įgyvendinti pokyčiai leido padidinti organizacijos valdymo skaidrumą, veiksmų atsekamumą bei informacijos prieinamumą. Ženkliai sumažintas popierinių dokumentų kiekis, taip pat jų saugojimui skirta vieta. Ant mano asmeninio darbinio stalo nerasite nei vieno popierinio dokumento!

"

Ričardas Leckas
Elektrėnų komunalinio ūkio Direktorius

“Pasimatuokite” DVS sistemą ir Jūs!

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: