Verslo valdymo sprendimai: greita naujo darbuotojo integracija

Kone kiekviena kompanija susiduria su naujo darbuotojo integracija – ieškoma optimaliausių sprendimų, kurie padėtų greičiau įsilieti į kolektyvą, darbus. Vis pagalvojate, kaip būtų nuostabu, jei į gausybę klausimų galėtų atsakyti vienas, individualiai pritaikytas įrankis? Skaitmeninis „Sekasoft” verslo procesų valdymas bei siūlomi individualūs produktai optimizuos ne tik visą įmonės veiklą, bet ir pateiks sparčios darbuotojo integracijos atsakymus. Kaip tiksliau tai veikia?

 

Verslo procesų valdymas

 

Verslo valdymo sprendimai ir vidinės komunikacijos taisyklių pažinimas

Darbuotojo kelias kompanijoje, žinoma, prasideda nuo vidinės komunikacijos bei veiklos vykdymo subtilybių pažinimo. Dažnai yra paskiriamas už sklandžią integraciją atsakingas žmogus, organizuojami mokymai, reguliarūs pokalbiai su komanda. Tačiau didelio informacijos srauto apdorojimas užima išties daug laiko, o ir visko įsiminti – tiesiog neįmanoma. Kaip tai išsprendžia virtualus verslo procesų valdymas?

 

Patogi personalo komunikacija

Virtuali „Sekasoft” sistema leidžia procesus maksimaliai pritaikyti tiek dirbantiems, tiek prisijungsiantiems kolegoms. Čia patogiai talpinamos visos reikalingos vidinių taisyklių, dokumentacijos versijos, nuolat prieinama, svarbi informacija, kolegų komentarai. Beje, prieš išeidamas, buvęs įmonės atstovas gali sudaryti tam tikrą atmintinę, kuri padės naujam žmogui lengvai sekti užduočių eigą, nepasiklysti informacijos sraute.

 

Naudinga informacija

Skaitmenizuoti, individualiai pritaikomi verslo valdymo sprendimai suteikia naujokui galimybę sparčiai susipažinti ne tik su formaliąja dalimi, bet ir naudinga informacija apie paslaugas, prekes, buvusias bei ateityje numatomas kampanijas. Kitaip tariant, naujasis darbuotojas vos per kelias savaites gali visavertiškai pažinti įmonės vertybes, viziją ir nerašytas taisykles jau kelis metus dirbančio kolegos akimis.

 

Technologijų pažinimas

Tiesa, kiekviena kompanija turi savas taisykles, naudojamas technologijas – įrenginius, programas, programėles, įskiepius. Vos apšilęs kojas, asmuo pereina į kitą etapą – techninės dalies pažinimą. Jei vidinės veiklos nėra optimizuotos, tai tampa gana ilga, visus varginančia užduotimi. Nuolat kylantys klausimai gali būti patogiai atsakomi skaitmeninėje sistemoje, tad kiekvienas naujokas taps kur kas savarankiškesnis.

Tai tik keli pagrindiniai aspektai, kurie ženkliai pagreitina prisitaikymo eigą. Perpratus vidinius niuansus, ateina laikas pereiti prie dar daugiau atsakomybių sukuriančios išorinės komunikacijos – klientų, partnerių. Kaip verslo valdymo sprendimai padeda integruoti naujoką maksimaliai mažomis laiko sąnaudomis?

 

Verslo procesų valdymas ir komunikacija su partneriais, klientais

Pagrindinės neoptimizuotų procesų rizikos – per didelis, neefektyviai tvarkomas informacijos srautas bei didesnė klaidų tikimybė. Tiems, kurie nori apsisaugoti nuo įvaizdžio krizių, mažesnių ar didesnių klaidų, verta investuoti į skaitmenizuotą veiklos sistemą. Kaip tiksliau tai padės greičiau prisitaikyti naujokui?

 

Tvirtas pagrindas po kojomis

Pasitelkus „Sekasoft” siūlomų efektyvių, individualiai kiekvienai įmonei pritaikomų produktų pavyzdį, matome, jog tvirtą pamatą čia sudaro:

  • automatinis patvirtintų dokumentų apdorojimas,
  • užsakymų, paslaugų valdymas,
  • dokumentų derinimas,
  • veiklos procesų kontrolė,
  • personalo veiklos valdymas.

Visi šie inovatyvūs verslo valdymo sprendimai teikia įrankius, leidžiančius būsimam kolegai be vargo pažinti partnerius, susipažinti su bendradarbiavimo istorija, projektais. Sklandus užsakymų ir paslaugų valdymas suteikia galimybę sparčiau perimti anksčiau pareigas užėmusio žmogaus užduotis, atlikti jas tiksliau, darant mažiau klaidų.

 

Duomenų apsaugos kontrolė

Svarbus momentas – operatyvus personalo valdymas skatina tiek kokybišką komunikaciją bei informacijos sklaidą, tiek teikia galimybę riboti prieigą prie konfidencialios informacijos. Ką tai teikia verslui? Šansą išvengti nereikalingos vidinės ar išorinės komunikacijos krizės, dar profesionaliau apsaugoti savo duomenis nuo neapgalvoto informacijos nutekėjimo.

Vis dar svarstote, ar verta investuoti į naujausias technologijas, bet dabartinis verslo procesų valdymas neturi nei aiškios pradžios, nei pabaigos? Įsivaizduokite, kaip tai atrodo naujam, vos pro duris įžengusiam specialistui. Šiuo atveju reikėtų įvertinti, kad prarandate finansus, laiką, galiausiai – konkurencinį pranašumą. Patyrę srities profesionalai šiandien tikisi kur kas daugiau nei aukšto atlygio.

Norite sužinoti, kaip galime patobulinti konkrečiai jūsų vykdomą veiklą? Nedvejokite ir susisiekite su mūsų komanda – atsakysime į visus rūpimus klausimus bei padėsime surasti optimaliausią variantą!

Paieška

If you are interested in the price or system demo, please fill out this form and we will contact you: